taniec Hotdog
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Dancing gry Hotdog to zabawna gra zręcznościowa dla systemu Android, w którym główną rolę odgrywa taniec hot doga! Po takie stwierdzenie nie jest trudno się domyślić, że czekasz na coś niezwykłego i zabawy, jednak jest to! Jak już wspomniano, gra przygotowana w ketchapp studio, liczba projektów, które w dalszym ciągu rosnąć, a co najważniejsze - w końcu dostał się do starego, zachwycając nas z oryginalnych i pozytywnych projektów, a my naprawdę uważamy, że skończyło się fantazji, a one okazały nam w inny sposób!


Tak, pod naszym zarządzanie pobiera tańczyć hot doga, który tańczy ... pozytywny towarzyszu, co mogę powiedzieć. Jednak warto zauważyć fakt, że Twoim zadaniem jest wspiąć się tak wysoko, jak to możliwe, przy użyciu platformy, która będzie poruszać się w płaszczyźnie poziomej. Ważne jest, aby pamiętać, że gra jest realizowany doskonałą fizykę, plus platforma jest nie do zaakceptowania ty powalony. To rozwiązanie jest dość proste - trzeba skakać tak, że grunty, na ruchomej platformie, która natychmiast zatrzymuje. Następny do następnego i tak dalej, ale należy pamiętać, że fizyka platformy nie słuchają i nie spadnie, bez względu na to, jakie stanowisko się nie zatrzyma, ale nasz bohater może i będzie spadać, zwłaszcza w przypadku spożycia w niezręcznej sytuacji, gdy wyląduje. Liczba punktów jest przyznawana dla każdej płytki, można jeździć, co powie na raz - to jest bardzo trudne!

W tym procesie można zbierać znaki specjalne, które zgromadził wystarczającą ilość które można odblokować nowe postacie, które nie są mniej pozytywne i będzie też taniec, ponownie i ponownie podnosząc nastrój, a mianowicie, i chcą grać w tej aplikacji!


cechy:

  • Wielki fizyka i doskonała animacja
  • Pozytywne znaki i soundtrack zaboristy
  • prosta obsługa
  • Wysoka złożoność, intuicyjna rozgrywka
  • nie darowizna

Gry Wady:

  • Reklama jak zwykle bywa, jest wyłączona za 2 $

Rezultat: dlaczego nie? Jak mówią. Tak więc, nie krępuj się huśtawka grę Taniec Hotdog i ładuje pozytywną, co twórcy wyraźnie nie pożałujesz!


Reklama

Pobierz taniec Hotdog 1.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Perfect jump
- New dance moves
informacje ogólne
wersja 1.1 (3)
Data umieszczenia 2017-08-05 10:13
rozmiar 15.64 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/05 15:11
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |