Operatorzy
4.6 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Touchdowners to konkurs sportowy dla android, oparty na znanym sporcie o nazwie "American Football", którego fani są na całym świecie, ale nie dostaniemy go w klasycznej wersji. Przygotowany twórca gier na imię Brad Erkkila, dzięki któremu już pięć gier, więcej niż niektóre studia!

Konstrukcja gry okazała się dość typowa, można nawet nazwać platformą, to wszystko, co się tutaj wydarzy - odbywa się na jednym ekranie, które prawie w całości zawiera boisko. Z uwagi na niewielki rozmiar pola, liczba graczy z każdej strony jest również ograniczona, są tylko trzy z nich. Celem tego, co się dzieje, jest dość typowe - dostarczenie piłki przez linię obrony wroga, dotykając ich na ziemię.

Najciekawszą rzeczą jest bardzo zbliżające się do graczy, którzy mają długie ramiona, nie mogą biegać, tylko skakać i obracać rękami, co szczerze przypomina wcześniejsze projekty, których imię nie można sobie przypomnieć, ponieważ nie miały one oczywistej popularności.

Gra ma trzy tryby, jedna obejmuje szybkie gry, które nie wymagają specjalnych umiejętności, a następnie można ćwiczyć i po prostu dobrze się bawić. Drugi system przypomina karierę, ponieważ musi pokonać niektóre zespoły przeciwników, z pewnością złożoność, oczywiście, stale wzrasta. Ma ona multiplayer w grze, ale niestety jest ona implementowana w jednym urządzeniu, co nie jest bardzo wygodne, byłoby o wiele bardziej interesujące, aby walczyć z prawdziwymi graczami w Internecie, jednak z tego podejścia gry gra się świetnie bez Internetu.


Cechy:

  • Ciekawa fizyka i pozytywna rozgrywka
  • Dość prosta kontrola
  • Trzy tryby gry
  • Nie oddawaj

Wady gry:

  • Multiplayer polega na graniu na jednym urządzeniu, przez Internet nie działa
  • Jest reklama, nie wyłączy się, nawet za pieniądze, bo nikt tego nie prosi

Dolna granica: trochę dziwne, ale wciąż dobre gry Touchdowners będzie pasować do wszystkich, którzy są zmęczeni zwykłymi projektami i szukali czegoś nowego i nietypowego, więc zalecam zwrócenie uwagi na to, jak setki tysięcy ludzi już to zrobił.


Reklama

Pobierz Operatorzy 1.2.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
• Small maintenance update
informacje ogólne
wersja 1.2.1 (3)
Data umieszczenia 2018-09-01 17:10
rozmiar 8.44 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.6★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/05 17:14
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |