Questy Quest
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Questy Quest jest przypadkowy gra zręcznościowa dla systemu Android z początków gier RPG, które mogą Cię spotkałem kilka razy, i to najlepiej porównać ten projekt z przedstawicielami gatunku, który łączy „trzy w rzędzie” i cRPG, to wszystko jeszcze łatwiejszy, incydent, który naprawdę istnieje ...

Przygotował grę w studiu Mighty Gry Grupa Pty Ltd i dla nich jest to czwarty projekt, cała przeszłość, jak ten były dość przypadkowy zabawki dla każdego, czemu nie?


Ale nie sądzę, że to przypadkowy gra jest o uszczelek i innych uroczych stworzeń, to trzeba walczyć z potworami, a do tego trzeba bardzo dobrą odpowiedź. Gra jest ciekawa, przypominający inną grę, w której możemy przełamać blokadę, ale wciąż jest walka z potworami! Szczerze mówiąc, nie wiem, jak odnosić się do rzeczywistych wydarzeń, które będą miały miejsce w tym procesie, ponieważ w miejscu, gdzie „walka” jest rowek, który ma czerwoną kropkę (coś w rodzaju tarczy) i różdżka, która dość szybko przenosi i kiedy kij będzie blisko celu trzeba tylko dotknąć ekranu, gdy taki przypadek, będzie w stanie zaatakować wroga, zyskując kolejne zwycięstwo.

W historii gry bohater pójdzie w długą podróż, gdzie czekał na okazję do pompowania Państwa i swoje umiejętności, wiele lokalizacji i inne typowe cechy, bez których nie można wykonać takiego projektu. On również nie zrobił bez wielkich i strasznych potworów do walki, że nie jest tak łatwe, jak w porównaniu do niezwykłego, ale to jest już znane wielu.


cechy:

  • Wiele niebezpiecznych potworów, od ślimaków do smoków!
  • Szeroka gama magicznych eliksirów do walki z potworami
  • Czujność i reakcja - to jest to, czego potrzeba, aby wygrać
  • Z każdego potwora można potrząsnąć trochę złota
  • Duża liczba różnych broni
  • Liczba poziomów nie jest ograniczona

Gry Wady:

  • Donat, reklamy ...
  • Gra jest ciężko nazwać to jest bardzo zabawne

Konkluzja: Jest to swobodna gra po prostu wydaje się ładny, rzeczywistość jest Questy Quest można wyciągnąć swój system nerwowy bez trudności, jednak emocje tutaj trochę krótki, więc można odpocząć.


Reklama

Pobierz Questy Quest 1.104.1201 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fixed bugs and stability issues.
informacje ogólne
wersja 1.104.1201 (1201)
Data umieszczenia 2018-10-22 02:14
rozmiar 40.38 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/09 07:04
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |