Flippy Knife
4.4 (30)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Flippy gra zręcznościowa Nóż jest z dobrej fizyki, głównym zajęciem, w którym będą rzucać nożami i inne zabawy z ich udziałem. Ogólnie rzecz biorąc, gra była bardzo zabawne, zwłaszcza jeśli lubisz noży i wszystko z nimi. Dodaj do tego miłą, dobrą fizykę rozgrywki i kilka innych momentów, możemy śmiało powiedzieć, że gra jest warta naszej uwagi.

Przygotowaliśmy ją w studiu Beresnev gier, w tej chwili jest to ich pierwszy i jedyny projekt, jednak jakość wykonania sugeruje, że są one już wcześniej w dyscyplina praktykowane.


Gracze nie nudzić, twórcy postanowili dodać kilka dyscyplin, z których każdy jest w jakiś sposób związane na noże do rzucania, ale w rzeczywistości będzie to różne mini-gry. W jednym przypadku mamy niedopałek, który wbił nóż, który chcesz rzucać się tak, że okazała się co najmniej raz i ponownie zatrzymany. Tutaj można zrobić ciekawe kombinacje i gromadzić punkty dla wielu udanych próbach z rzędu.

Pozostałe dyscypliny sugeruje, że nóż jest konieczne, aby zrzucić z półki na półkę ponownie, więc kije, ale nie jest to wspaniała cecha - w sprawie ewentualnego trajektorii lotu spadnie złote monety, lepiej jest zbierać, bo w tej grze waluty można kupić wiele nowych i nietypowe noże.

Inną dyscypliną przypomina klasyczną skakankę, gdzie trzeba wyrzucić nóż z prawej strony ekranu do lewego i odwrotnie, starając się za każdym razem on zatrzymany. Po drodze, jak zwykle, musisz zebrać wszystkie tego samego medalu.

Wreszcie, bardziej niż inne znanej dyscypliny, gdzie trzeba rzucać nożem do celu, próbując dostać się jak najbliżej centrum, tym samym zdobywając najwięcej punktów. A najważniejszą rzeczą w tej grze, a tu w pełni zgadzam się z twórcami - aby stać się mistrzem tylko kosztem regularnej praktyki, to działa.


cechy:

  • Zabawny, trochę sztuki pikseli
  • Cztery klasyczne dyscypliny
  • Ponad trzydziestu różnych noże
  • różne lokalizacje
  • Doskonała fizyka i proste sterowanie
  • Okazja, aby doskonalić swoje umiejętności
  • Oceny specjalna konkurencja ze swoimi znajomymi

Gry Wady:

  • Reklama i Donat, nic niezwykłego

Konkluzja: jeśli chcesz grać z nożami (jak osie i miecze), gra Flippy Knife to na pewno podoba, można go pobrać za darmo, więc nie wahaj się!


Reklama

Pobierz Flippy Knife 1.9.9 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
This update will please you with:
- Improved game balance - making coins became easier!
- Major bugs fix
informacje ogólne
wersja 1.9.9 (152)
Data umieszczenia 2021-09-17 11:33
rozmiar 56.88 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(30)
4.37★ 87.32%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/09 08:06
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |