coco Crab
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Coco Crab to gra zręcznościowa dla systemu Android, który sprawia, że pewne odniesienia do klasyków gatunku jak nowy i nowoczesny, które mogą być również docenione przez wielu, jednak ze względu na format gry można powiedzieć, że jest bardziej prawdopodobne w przypadku dzieci, które wyraźnie cenią tę ciągłość, ale to nie jest przerażające, ponieważ jest jasne i pozytywne, i to jest cenione wyżej.

Przygotowaliśmy grę w studiu Bloop Games, która ma tylko dwa projekty, z których oba są skierowane w przybliżeniu taką samą publiczność. Zresztą, co ciekawe rzeczy przygotował dla nas już dziś!


Gameplay wyśle ​​nas do plaży, gdzie będą bawić nasz bohater - kraba! Następne zdarzenie szybko zamienia się skrzyżowanie ninja owoce i kosmicznych najeźdźców, ponieważ owoc spadnie na nas, trzeba pociąć! Początkowo owoce spadają jako całość, pierwsze akcje Hit owocowe na dwie połówki, to problem jest skomplikowany dokładnie dwa razy, bo teraz trzeba zniszczyć już dwa obiekty, a jeżeli co najmniej połowa jesieni - tracisz i trzeba zacząć od nowa. W procesie należy zbierać złote monety i inne bonusy, które z pewnością będzie przydatna, ponieważ po złoto, można uruchomić maszynę do gier, w których spadek, nowi bohaterowie, ale jeśli naprawdę jak krab - nie można tego zrobić, ale trzeba znać inne postacie też będzie kraby, więc nie wiele do stracenia, a różnorodność nie boli.


cechy:

  • Bardzo proste sterowanie - jesteś wystarczająco palca!
  • Bonusy są liczne i są bardzo strome
  • Doskonałe jasne grafiki i pozytywny soundtrack
  • Ponad 50 różnych kraby, które można zbierać
  • Pięć unikalnych lokalizacjach
  • Widzisz kokosowe - uciekaj!

Gry Wady:

  • Pozycjonowanie grę jako „dzieci” Warto zauważyć dość wysoką złożoność
  • Reklama i Donat nie bardzo nadaje się do takiego pozycjonowania

Wynik: ładna zabawa i pozytywna gra Coco Crab pewno bardziej odpowiedni dla dzieci, które muszą sprostać wysokim stopniu złożoności, a także pokusa trwonić pieniądze rodziców na Donati.


Reklama

Pobierz coco Crab 1.1.7 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Stability improvements
- Various bug fixes

Thanks for playing!
informacje ogólne
wersja 1.1.7 (49)
Data umieszczenia 2020-07-27 23:33
rozmiar 11.4 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Bloop Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/10 08:32
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |