DRIVELINE © Rally, Asfalt i Off-Road Racing
3.5 (6)

DRIVELINE © Rally, Asfalt i Off-Road Racing

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra DRIVELINE © Rally, Asfalt i Off- Road, Racing to wyścig na Androida, w którym zakłada się możliwość uczestniczenia w trzech różnych typów zdarzeń, które omówimy później. Przygotowaliśmy grę w studiu VO Sztuki Cyfrowej, a to ich trzeci projekt wyścigowy, a jeden z ostatnich - Rally Racer Drift, śmiało nawet można nazwać sukcesem, zwłaszcza jeśli oceniać na podstawie liczby pobrań, że przekroczyła 10 milionów!


Gameplay z nowej gry jest wyścig, nadziewany z nowoczesnych funkcji, które są szczerze nieco przypominający innych projektów, że nie będę nazwę, ponieważ obawiam się, że jeśli porównać tę grę z Mekka dla miłośników prędkości, a potem po prostu obliczyć z ip i zostać zabity. Ale każdy, kto jest zainteresowany w tym gatunku od razu zauważył podobieństwa zauważa, że ​​w obecnej sytuacji, jest wręcz zalecane.

W efekcie otrzymujemy możliwość uczestniczenia w trzech trybach - wyścigi na asfalcie, w którym wzięło udział silny i szybki supercars, „zlot” format wyścigu, gdzie czeka na wszystkie koła potworów napędowe, którzy kochają podkładu i wreszcie pełnoprawnym off-road, na którym razem przeszczepione do koło jeepy i ugniatać brud. Takie podejście, choć nie oryginalne, ale nadal skuteczny, pozwala zaspokoić niemal całą publiczność.

Jednak z dzisiejszego wyścigu, poważny popyt, więc będzie musiał przejść przez wszystkie wyzwania tej gry i, niestety, w obfitości.

Grafika - średnia, ale jego głównym problemem jest to, że samochód zawsze będzie pracował na nieco lepsze niż w całym środowisku, w wyniku, to wygląda dziwnie. Od fizyki jest również problemem, zwłaszcza w kontakcie z innymi samochodami lub strajkujących. Wszystkie trzy dyscypliny otwarte tylko dziewięć samochodów, co jest bardzo mało. Ponadto kwestia dostrojenia pracował bardzo powierzchownie, który natychmiast daje hack, zwłaszcza z takim „szerokim” floty.


cechy:

  • Trzy tryby gry - asfalt, a rajd off-road
  • dziewięć samochodów
  • skromny strojenie
  • przyjazne kontrole

Gry Wady:

  • Oprócz już opisanych tutaj będą reklamy i pączków

Konkluzja: wszystko, co można powiedzieć o grze DRIVELINE © Rally, asfalt i Off-Road Racing - Nice try, nie więcej. Pomysł jest ciekawy, co więcej, jest poprawna, ale realizacja cierpi mówiąc, to smutne. Oczywiście, liderzy gatunku gra nie będzie w stanie konkurować, jednak ona nie spróbować.


Reklama

Pobierz DRIVELINE © Rally, Asfalt i Off-Road Racing 1.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
*Added new vehicle control mode (Easy) for casual players.You can select "Easy" or "Pro" mode in Options/Gameplay menu.
*Added x86 support.
*Overall performance improved.
*Some bugs fixed.
informacje ogólne
wersja 1.1 (1005)
Data umieszczenia 2017-08-10 21:44
rozmiar 70.11 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
3.49★ 69.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/11 08:39
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |