Olej Truck Offroad Driving
4.7 (8)

Olej Truck Offroad Driving

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Oil Truck Offroad Driving zadeklarowane jako symulator dla Androida, ale wszyscy wiemy, co tu symulatory - są warunkowe, więc nie sądzę, że jest to konieczne, aby rozwijać ten pomysł, chociaż, jeśli chodzi o sposób nudny gameplay otrzymujemy możemy śmiało powiedzieć - tak, ten symulator działa! Reszta nazwa naciągane.

Przygotował grę w studiu 3D Gry Tu, którego profil jest dosłownie pakowane z podobnych gier, nie tylko mnóstwo z nich! Tak, niech nie dziwi fakt, że za kolejne deweloperzy projektów wybrało nie tylko samochód, a samochód, który transportuje olej na drodze ...


Jak wiesz, masz do przewozu ropy naftowej na prawie żaden sposób do tego, co jest z pewnością możliwe śledzenie pewnej logiki, ponieważ najczęściej ekstrakcji oleju nie jest jednym z miasta, która jest układana z asfaltem i slozhnodostupnyh miejscach. Jest tylko jedno zastrzeżenie, które jest to, że jeśli pole jest duża, i jest dość niewygodne, a następnie wyciągnąć rurę, w przeciwnym razie, torując normalny sposób.

Ale inaczej gra nie byłaby więc bierzemy ogromną ciężarówkę i wyruszył na podbój gór, lasów i innych off-road, które z pewnością nie jest charakterystyczne dla takich samochodów. Zostaniesz poproszony trzy opcje zarządzania, i między innymi będzie możliwość blokady mechanizmu różnicowego, reflektory, przekładni redukcyjnej, wciągarki i niektórych innych atrybutów pełnoprawny SUV, który w zasadzie nie może być na ciężarówkę ...

Co do reszty - podejmuje zadania i jeździć, zarabiać pieniądze pompować swój samochód lub kupić nowy, a to zajmie nową pracę i zarobić więcej pieniędzy.


cechy:

  • Duży, a co najważniejsze - otwarty świat
  • Wiele ciekawych miejsc pracy
  • Możliwość uaktualnić ciężarówka
  • Na drodze znajdziesz błoto i kałuże
  • Pogoda tutaj się zmienia, czasami dostarczając wiele niedogodności
  • Wiele strome modele ciężarówek
  • nie darowizna

Gry Wady:

  • Jak w każdym innym podobnym symulatorem - to nudne!
  • tam jest reklama

Konkluzja: jeśli już zwrócić uwagę na gry Oil Truck Offroad Driving, to jesteś już zaznajomiony z formatem symulatorów i Ci się spodoba, a więc śmiało huśtawka, ta gra nie jest gorszy niż inne podobne. Co z tego, że będzie musiał zarządzać ciężarówki jeepa, który niesie ze sobą ogromny zbiornik z olejem ...


Reklama

Pobierz Olej Truck Offroad Driving 1.1 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.1 (81)
Data umieszczenia 2019-01-27 13:16
rozmiar 70.48 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.66★ 93.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/12 07:42
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |