Zwierzęta Race - zabawa wieloosobowa wyścigi z przyjaciółmi
0 (0)

Zwierzęta Race - zabawa wieloosobowa wyścigi z przyjaciółmi

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gry Zwierzęta Race - zabawa wieloosobowa wyścigi z przyjaciółmi jest wyścig dla Androida, gdzie zamiast fajnych samochodów, oferujemy zarządzać różne zwierzęta, tak że nie dryf, tuning, spalona guma i inne płyny, w tym sobie fizykę, bo przed nami raczej typowa platformówka, ale jest jedna ważna cecha - gra online, co oznacza, że ​​gracze są zadowoleni do przyłączenia się do walki ze swoimi przeciwnikami i sprawdzić, kto jest chłodniej!

Przygotował grę w studiu Kooapps LLC, która jest mało popularne lub dobrze znane, że nie kolidują z godnych projektów, które są w stanie wyciągnąć cię do swojego świata i dodać kroplę emocji w swoim życiu.


Rozgrywka rozpoczyna się od bardzo krótkim szkoleniu, podczas którego będzie można wyjaśnić, jak zarządzać i jak korzystać z bonusów, oczywiście, zwycięstwo będzie łatwe, a wróg nie będzie miał wystarczającej inteligencji, aby licznik jesteś. Jednak natychmiast po szkoleniu oferujesz, aby przejść do wyścigu z innymi graczami. Ogółem w wyścigu bierze udział maksymalnie czterech graczy, tak, że za każdym razem trzeba zmierzyć się z trzech innych uczestników.

Trasy są wypełnione dość typowych przeszkód, które można spowolnić, a także premii, które mogą być zbierane podczas wyścigu lub zaopatrzyć się w nich z góry w sklepie z grami, gdzie mają największy wpływ, zwłaszcza gdy jesteś blisko wroga, a od dosłownie zwycięstwo oddziela cię więcej metrów.

Jednakże, istnieje kilka rzeczy, które nie należy niektórych graczy moim zdaniem. Na przykład, gra jest dość prosta animacja, co oznacza, że ​​niektóre specjalne sztuczki i żetony nie mogą liczyć. Drugi punkt - jest Donat, co oznacza, że ​​każdy, kto jest gotów wydać na grę na prawdziwe pieniądze będzie faworytem, ​​bo to właśnie on może sobie pozwolić na stromych bonusy. Wreszcie, w górnej części ekranu widać, jak uruchomić przeciwników ... Dlaczego to zrobić - nie wiem, wiem tylko, że nie jest bardzo wygodne i naprawdę przeszkadzają, ograniczając widoczność.


cechy:

  • Grać online - w trybie multiplayer, albo pvp
  • Zadzwoń na konkurencję innego swojego
  • Zbieraj monety, będzie kupić różne zwierzęta
  • Kilka ciekawych miejsc
  • Brak reklam!

Gry Wady:

  • Prosta grafika i animacja
  • Niniejszy Donat
  • Interfejs nie jest najwygodniejszym

Rezultat: ewentualnie, wyścig gry Zwierzęta - Zabawa wieloosobowa wyścigi z przyjaciółmi to nie jest najfajniejsza wyścig online dla Androida, ale można go pobrać za darmo, a postacie, a także, co się dzieje, to fajnie wygląda.


Reklama

Pobierz Zwierzęta Race - zabawa wieloosobowa wyścigi z przyjaciółmi 1.2.9 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.2.9 (77)
Data umieszczenia 2020-07-15 23:21
rozmiar 68 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/12 08:46
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |