Demise of Nations
3.9 (9)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Demise of Nations to strategia gra dla Android, który jest więcej niż przypomina kultowego projektu „Cywilizacja”, które, oczywiście, odnosi się nie tylko pewne pozytywne punkty, ale także obowiązki, które, niestety, często ignorowane.

Przygotował grę w studiu Noble Master Gry, która produkuje głównie zawężone grę, najbardziej popularny z serii - Age of Conquest, aby ta wolna najprawdopodobniej nie będzie działać, a dla tych, którzy są gotowi wydać na gry na androida pieniędzy istnieje wiele odmian tego projekt reprezentujący cały kontynent. Jednak praktyka pokazuje, że projekty, które są dystrybuowane bezpłatnie, może w końcu przynieść większe zyski, tak że nowość można pobrać bezpłatnie, ale twórcy postanowili trzymać się starego planu, ale z pewnymi zastrzeżeniami, więc pobrać grę i rozpocząć swoją przygodę, można wolny, ale jeśli chcesz, aby przekazać go całkowicie, trzeba będzie wydać około 4 dolary na zakup pełnej wersji, coś takiego.


Gra odbywa się na początku cesarstwa rzymskiego i kontynuując aż do jego rozpadu, a także dalszego rozwoju cywilizacji, która, oczywiście, nie bez ogromnej liczby walk i dlatego nie będzie coś zrobić!

Główną cechą tej gry polega na klasycznym, turowa rozgrywka że jest mniej prawdopodobne, opiera się na grafice i składnika animacji, ale raczej nam oferuje wiele możliwości, z których jeden - pełnoprawnym on-line, w którym, między innymi, uczestniczyć i graczy, którzy pobrali tę grę PC, który znacznie zwiększa zainteresowanie i możliwości.

Wybierz stronę, zaangażowanych w rozwój swojego narodu, handlu, walki, należy zwrócić uwagę na dyplomację, aby promować naukę, badania nowych technologii, wysłać zwiadowców, zbierać zasoby, budować miasta i szef armii, wszystko jak chcesz;)


cechy:

 • Klasyczna rozgrywka turowa
 • Rosną z Rzymu do współczesności
 • Wiele możliwości
 • Bardzo mądry sztuczna inteligencja
 • Jest to okazja do walki w sieci z innymi graczami
 • pięć narody
 • Więcej statystyk
 • Ogromna liczba wojsk
 • Mapy są tworzone losowo

Gry Wady:

 • Pełna wersja gry kosztuje 4 $
 • Niniejszy Donat

Konkluzja: czy Demise gra Narodów ich jakości? Na pewno warto, zwłaszcza jeśli można za darmo, aby to zobaczyć. W rzeczywistości - jest to rodzaj restartu „Civilization”, który był oczekiwany przez wielu fanów.


Reklama

Pobierz Demise of Nations 1.26.193 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Improvement for multiplayer and networking. Bugfixes for user interface, performance and misc. bugfixes incl. bugfixes for crashes.
informacje ogólne
wersja 1.26.193 (193)
Data umieszczenia 2021-08-11 13:59
rozmiar 42.16 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(9)
3.88★ 77.58%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/13 09:30
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |