Hazy Race
4.6 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Hazy gra Race to gra zręcznościowa dla systemu Android, w którym trzeba przejść na platformach w jakimś futurystycznym abstrakcyjny świat, który na pierwszy rzut oka mogą wydawać się płaski platformówka, ale w rzeczywistości jest to bardziej niż prawdziwe! Nawiasem mówiąc, okazuje się, że twórcy Ketchapp znowu udało się zrobić coś niezwykłego, nawet jeśli gra tutaj jest prymitywny ... Ale nie mają wyboru.


Gameplay wygląda nam na płytę, niestety, jest to jedyne co można osiągnąć tu nadal, oczywiście, można płacić dwa dolary i wyłącz reklamy, ale to będzie trudne, aby zadzwonić do osiągnięcia. Niemniej jednak, są to najczęściej pomijam lina zacisnęła, czyli to, co dzieje się w tym przypadku, gdy prymitywne na pierwszy rzut oka, gra staje się wielkim zabójca czasu!

Ale nie zrobił w tym meczu i bez klasycznego dla tego studio animacji, która po raz kolejny wszystkie standardy, oferując nam niesamowite poczucie dzieje, doskonale uzupełniając stylowy design, wykonywane skromnie, ale jednocześnie nowoczesny, ponieważ jest to dla minimalizmu nami predysponować najnowszymi trendami. Wciąż czeka na mgłę, która będzie głównym wyzwaniem na drodze do sukcesu, bo z nim nie widać nic z przodu, tylko kolejna wyspa, do której chcesz przejść. Warto zauważyć dobrą fizykę, należy liczyć, bo twoja postać jest świetne skoki, ale to wszystkie kwiaty, ponieważ na początku wystarczy, aby dostać się na wyspę, która nie jest trudne, ale im więcej skaczesz, tym trudniej będzie się gra, wyspy pojawiają się kolce i inne pułapki, które dość szybko dzielące prawdziwych fanów wykonawców gości.


cechy:

  • Doskonała fizyka i animacja
  • Cool, kosmiczny soundtrack
  • Ciekawy design w stylu „minimalizm”
  • Stoły rekordy
  • nie darowizna

Gry Wady:

  • Jest reklama, jest wyłączona za 2 $

Konkluzja: Ogólnie, gra Hazy Race to typowy zabójca czasu z ketchapp, który jest pewny, aby znaleźć mnóstwo fanów i lekko otworzyć kurtynę przed nowym formacie, który porusza się w studio.


Reklama

Pobierz Hazy Race 1.0.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (1000021)
Data umieszczenia 2017-08-13 00:37
rozmiar 39.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.55★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/13 11:33
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |