Steampunk Puzzle - Mózg Wyzwanie Fizyka gry
5 (4)

Steampunk Puzzle - Mózg Wyzwanie Fizyka gry

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Odtwarzanie z długą nazwą Steampunk Puzzle - Mózg Wyzwanie Fizyka to gra logiczna dla systemu Android, które jednak i tak, że z tytułu. Inną kwestią jest to, jak wiele z tego tutaj „Steampunk” i co mamy robić. Przygotowaliśmy grę w studiu RevampSoft Inc., który śmiało można nazwać nowo przybyłych w tym przypadku, ponieważ jest to ich trzeci projekt, gdzie wcześniej mieli już grę o podobnej nazwie, która brzmi jak «Steampunk Warehouse» i jest to także puzzle, jednak popularność projekt nie znajduje się w zasadzie nowy produkt nie jest jeszcze zbyt popularne, ale nawet 10 tysięcy pliki do pobrania jest o rząd wielkości wyższe niż w poprzednim projekcie ... nie za dużo, szczerze mówiąc.


Gameplay trudno nazwać innowacyjnym, ale jest to dość interesująca, zwłaszcza dla fanów tego gatunku, co wiąże się uproszczoną grafikę oraz stosunkowo wysokim stopniu złożoności, który zwiększa z jednego poziomu na drugi, za każdym razem oferując Ci rozwiązać ten sam problem, ale z innym składem boisku ,

Jedynym celem - aby upewnić się, że piłka (lub coś podobnego) hit rury. Piłka spada z mechanicznym strony na górze i na rury, najczęściej znajduje się w dole. Wpływ na spotkaniu na początku swojej drogi, nie można, ale ze względu na elementy, które są na boisku jest tak samo możliwe, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że każde możliwe platformy, koła zębate i inne elementy mogą być przeniesione. Oczywiście, elementy staną się bardziej i dostać się do rury będzie trudniej, ale zawsze miło, każdy poziom ma rozwiązanie dużo opcji, a nie najtrudniejsza opcja - najbardziej właściwe, czasem jest to łatwiejsze do pchania wszystkiego do piłki po prostu spadł, a czasami musimy budować sprytny struktur. Jednak dość interesująca gra jest warta kilka niedociągnięć, z którym jestem dzisiaj i rozpocząć.


Gry Wady:

  • Tematem „steampunk” nie została ujawniona, biegi - to nie jest steampunk
  • Gra ma bardzo dużo szumu, przykry

Ale to nie było bez dobrych momentów:

  • Grę można pobrać bezpłatnie i nie ma darowizna
  • Zawiera on ponad dwieście poziomów
  • Tutaj ładna grafika i dobra animacja
  • Nie jest to złe fizyk
  • Ścieżka dźwiękowa, którą można przypisać samemu

Konkluzja: jeśli szukasz gry jest o „steampunk”, steampunk puzzle - Mózg Wyzwanie Fizyka Gra nie jest to przypadek, ale jeśli trzeba godnej puzzle, polecam przyjrzeć, zwłaszcza jeśli nie są zaniepokojeni obecnością reklamy.


Reklama

Pobierz Steampunk Puzzle - Mózg Wyzwanie Fizyka gry 5.0.8 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Brand new sequel Steampunk Puzzle 2 is available for download, the link to the sequel was added on the title screen

Update includes minor improvements

Thanks for playing Steampunk Puzzle
informacje ogólne
wersja 5.0.8 (508)
Data umieszczenia 2021-09-17 11:56
rozmiar 39.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.95★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/14 11:22
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |