Kosmik Revenge
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Kosmik Revenge to klasyczny shooter przewijanie do androida, który zanurkował w formacie „retro” po prostu z głową. Przede wszystkim, istnieje grono neonu, a to jest już zawarty w TH 80, w drugim meczu szalenie przypominają klasyki wszech czasów nazwie Space Invaders, co jest równie ważne! W rezultacie projekt może okazać się interesujące dla tych, którzy przegapili podobne przejawy branży gier.

Przygotowaliśmy grę w RealTech VR pracowni, wśród kilkunastu projektów, które mogą znaleźć inne odniesienia do przeszłości sukcesu branży, dzięki czemu są one praktykujących nie jest pierwszy raz.


Klasyczna rozgrywka tutaj do mózgu i kości, choć nie bez innowacji. Na dole ekranu są bloki obronne i swój statek, chowając się za nimi i strzelać wrogów w górnej części ekranu, z tego programu, już wiemy więcej niż kilkanaście lat, to tylko ze względu na obfitość neon wygląda to niezwykłe, powiedziałbym, że dziwne. Ale kiedy straci, tworząc efekt rozbitego ekranu - szokujące po raz pierwszy, ale to nie przeszkadza więc, że na pewno fajne.

Ponadto, w przeciwieństwie do klasycznej wersji tutaj czeka na ciebie w codziennych zadań, możliwość uaktualnienia, który zdobył środki są wydawane i niektóre inne chipy, które można używać tylko pełnej wersji gry ...

Dostępne gry «Lite» Format i kompletne, a pełna wersja kosztuje trochę więcej niż jednego dolara, ale za skromną sumę nie dostaniesz 10 poziomów, a także kompletny zestaw, oprócz tego, będziesz automatycznie otrzymywać zestaw startowy środków na modernizację, która jest darmowa wersja warto droższe niż pełnej wersji gry, a także, jeśli masz pełną wersję, można wziąć udział w statystykach liderów, który jest dostępny wszędzie. Nawiasem mówiąc, warto zauważyć, że nie ma reklamy w obu wersjach gry.


cechy:

  • Klasyczna rozgrywka
  • wiele neon
  • codzienne zadania
  • Możliwość uaktualnić swój statek
  • Ładna grafika i świetny soundtrack

Gry Wady:

  • Pełna wersja jest wypłacane, nie jest wolny Donat

Rezultat: typowy klasyczny gra Kosmik Zemsta Lite - strzelać Retro Arcade „Em Up spodoba się wszystkim fanom«retro», zwłaszcza jeśli jesteś w stanie zapłacić trochę więcej niż jednego dolara do gry mogłyby zostać ujawnione w całości.


Reklama

Pobierz Kosmik Revenge 1.8.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Support for Android 10. Other bug fixes and improvements.
informacje ogólne
wersja 1.8.1 (93)
Data umieszczenia 2020-06-26 04:56
rozmiar 12.18 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Realtech VR na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/15 07:55
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |