Bolls - Zegnij umysł
0 (0)

Bolls - Zegnij umysł

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Bolls - Bend Twój umysł to gra logiczna dla systemu Android, który pozwoli Ci nie tylko wstrząsnąć szary płyn w czaszce, ale również pokazać zręczności, jak kontrola głównym bohaterem zadanie nie jest łatwe!

Przygotowany w grze Transparent okopowych studio z projektów, które nie zostały spełnione, jednak tylko trzy z nich, więc to nie jest zaskakujące. Jednak warto zauważyć, że tylko jedna trzecia, że ​​ty i ja reprezentuję był bardzo ciekawy i godny, dla których specjalne podziękowania dla nich!


Celem wydarzenia nie dziwi - mamy wysoką i wąską ścieżką, w którym chcesz się toczyć czarnej bili, a do tego konieczne jest w jednym celu - aby zbierać gwiazdy, od jednego do trzech, jak zwykle. Jednak można ukończyć poziom, a nie zbieranie pojedynczą gwiazdę, ale o co chodzi? Przechodzić to samo może być łatwo - głównej roli na niebieskim polu, który zabierze Cię do następnego poziomu. Wszystko byłoby nudne i proste, ale tutaj to fantazje i rozwoju umiejętności, które są głównie wykonane trójwymiarowego świata, ale kontrola nad piłką jest bardzo wrażliwy, dlatego, aby rzucić to nie będzie łatwe. Gwiazdy, sami są w najbardziej niedogodnych miejscach sam problem nie jest jeszcze dużo w układzie, ale na tym, że będzie trudno określić dokładną trajektorię, to wtedy trzeba myśleć. I jeszcze trzeba myśleć o tym, jak pozbyć się innych kulek, które zawsze porusza podobny do ciebie, zamykając drogę, i przenieść go z miejsca, nie można. Jednak spryt i pomysłowość zawsze pomoże w trudnym momencie, nie powinniśmy ignorować nawet najbardziej szalone pomysły i spróbuj dowolny poziom można przejść!


cechy:

  • Ciekawe i łamigłówki
  • Poziom trudności stale rośnie
  • ładny soundtrack
  • Brak reklam i nie darowizna!

Gry Wady:

  • Grę można pobrać za darmo, nie ma reklamy, nie ma sklepów, co może nie być wady?

Rezultat: rzadkim gościem! Całkowicie darmowa gra, która to nazwa Bolls - Zegnij umysłu! Co więcej, jest wykonana i jakość rozgrywki z pewnością zainteresuje wszystkich fanów gatunku, więc idealne!


Reklama

Pobierz Bolls - Zegnij umysł 1.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Difficulty curve improved
- Music Fix
- Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 1.2 (3)
Data umieszczenia 2017-08-16 22:13
rozmiar 26.89 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/17 07:58
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |