FRAMED 2
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra FRAMED 2 to płatne zadanie dla androida, a jak widać, jest to druga część, która w chwili obecnej może zostać kupiona z dyskontem, bez której gra będzie kosztowała 4,5 dolarów, a teraz można ją kupić w zaledwie dwóch. Nawiasem mówiąc, pierwsza część jest obecnie również zniżką, zamiast trzech dolarów, kosztuje 15 centów ... Więc jest to dobra okazja, aby zapoznać się z nowym światem, który oferujemy tutaj.

Bardzo ważne jest uświadomienie sobie, kto stał się twórcą tej gry - słynnego studia Noodlecake! Ze względu na to, że istnieje wiele bardzo popularnych projektów, które już mówią, że mogą grać, ale większość ich projektów jest bezpłatna, a jeśli zobaczymy, że pytają o pieniądze na swój projekt, konkluzja jest taka - jest to arcydzieło!


Działka drugiej części, która jest ważna do zrealizowania, jest prehistoria pierwszej części, więc jeśli nie grałeś w pierwszej części - w porządku, a nawet masz szczęście! Teraz możesz przejść wszystko we właściwej kolejności, co z całą pewnością będzie interesujące, myślę jednak, że pierwsza część gry otrzymała ćwierć setki nagród w różnych nominacjach, co dziś jest niezwykle rzadkie.

Zgodnie z fabułą Twój bohater jest przemytnikiem, zawód jest trudny i niebezpieczny, co oznacza, że ​​znajdziesz wiele ciekawych przygód, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, że przewożone jest cenne ładunki z jakiegoś egzotycznego kraju. Projekt gry, realizowany w stylu interaktywnej komiksu, którego strony są dosłownie przeplatane z Noir, które wiele osób lubi i docenia niedawno, zasługuje na nie mniej uwagi. Poza tym istnieje wiele wariantów rozwoju wydarzeń, więc spróbuj eksperymentować, baw się dobrze!


Cechy:

  • Fascynująca fabuła
  • Niepowtarzalna rozgrywka
  • Ciekawy projekt i dekoracja
  • Prosta obsługa
  • Brak reklam i dodatkowej darowizny

Wady gry:

  • Nie ma wersji próbnej, koszt gry wynosi od 2 do 4,5 dolarów, w zależności od rabatu

Najważniejsze: gra FRAMED 2 jest warta swojej ceny, warto dodać, że warto pomyśleć, że jeśli zdecydujesz się na nią, to będziesz chciał wyrwać się z pierwszej części, ale warto!


Reklama

FRAMED 2 dla LG L Fino

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/19 08:58
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |