KAMI 2
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra KAMI 2 to zagadka dla android, której głównym celem jest praca z kolorem, a mianowicie malowanie pola gry w jeden, pojedynczy kolor. Pierwsze poziomy mogą wydawać się proste, ale wiesz, to dopiero początek, a właściwie trening, który szybko przekształci się w prawdziwe zadania!

Przygotował grę w State of Play, pierwszą część gry, też, ich zasługę, aby wiedzieli, co robić! Nawiasem mówiąc, druga część nie różni się znacznie od pierwszego, ale, oczywiście, trochę zmieniona wizualnie i dostaje więcej poziomów, a fani są dokładnie tym, na co czekali!


Jak już napisałem, rozgrywka zakłada potrzebę malowania całego pola gry w jednym kolorze, a pole gry jest mozaiką, prostą, a zarazem bardzo złożoną, reprezentatywną dla całego dzieła sztuki, a właściwie przede wszystkim do głosu I animacja jest nadal pierwsza część otrzymała kilka nagród, dzięki czemu nie było sekund, nie rzucać tego samego projektu!

Ale, z powrotem do rozgrywki. Na szczęście, nie ograniczaj się tylko czasowo, więc myśl, ile chcesz, ale liczba ruchów jest dość ciasna i warto zauważyć, że otrzymujesz dokładnie tyle samo ruchów, ile potrzeba, aby przejść poziom. Na dole ekranu będziemy mieć kilka kolorów, wybierając jeden z nich, a następnie klikając na inny kolor mozaiki stanie się dokładnie taki, który wybrano, będzie to jeden ruch. W grze nie ma też żadnego wiążącego koloru, który powinien być uzyskany w końcu, chociaż nie ma tylu możliwości, zwłaszcza biorąc pod uwagę ograniczenie liczby ruchów. Przy okazji, nie ma wiążących tutaj i do sekwencji poziomów, po przejściu szkolenia można wybrać z różnych rzeczy, co jest dość wygodne, ponieważ niektóre poziomy będą bardzo trudne! Każdy ruch może zawsze zostać cofnięty i nie ma ograniczeń co do liczby prób, są nawet wskazówki, tylko mają charakter ogólny i nie wymagają konkretnego działania, pozostawiając możliwość pomyśleć o swojej głowie. Nawiasem mówiąc, Donut jest tam, ale dotyczy tylko zakupu wskazówek, nic innego można tu kupić.


Cechy:

  • Wspaniale zaprojektowany styl orientalny
  • Piękna ścieżka dźwiękowa i animacja
  • Oryginalna gra, którą można było zobaczyć tylko w pierwszej części
  • Wiele poziomów
  • Prosta obsługa

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Dodatkowe wskazówki dotyczące prawdziwych pieniędzy

Konkluzja: jeśli szukasz oryginalnej łamigłówki, wtedy KAMI 2 zaskoczy Cię oczywiście, jeśli grasz już ostatnią część i lubisz ją, a następnie nie pomijaj drugiej, co jest oczywiste;)


Reklama

Pobierz KAMI 2 2.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fixed some UI layout issues.
Improved texture quality.
Reduced number of reminders.
Other small fixes and tweaks.
informacje ogólne
wersja 2.4 (133)
Data umieszczenia 2021-07-19 00:55
rozmiar 68.72 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/20 08:36
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |