Dzielnica Infinity
3.9 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Dział Subdivision Infinity to akcja kosmiczna dla android, która obejmuje dosyć długą serię misji i przygód, które będą się rozwijać w przestrzeni kosmicznej, dając wam ster futurystycznego statku kosmicznego, który może nie tylko płować ekspansje galaktyki, ale także walczyć niemal każdym wrogiem.

Przygotowaliśmy grę w studio Crescent Moon Games, z kreatywnością, którą wielokrotnie spotykaliśmy, na przykład dzięki wypłaconej grze The Deer God, wykonanej w najlepszych tradycjach sztuki pikselowej, ale dziś rozmowa pójdzie na przyszłość i przestrzeń, jak już wiesz, Kontynuuj.


Gra rozgrywała się zgodnie z klasycznym, dobrze zaplanowanym systemem, który przez wiele lat został przyjęty. Jest to fabuła, nie bardzo skomplikowana, ale nadal historia, która będzie dobrą podstawą do zadań, strzelanek i dużych walk, które jeśli okażą się bardziej fascynujące.

Nie możemy liczyć na otwarty świat, ale ten okazał się bardzo obszerny, obejmuje pięć dużych miejsc podzielonych na cztery tuziny misji, które obejmują potrzebę wyeliminowania konkretnego wroga i obrony bazy oraz walkę z armadą przeciwnika, a nawet Szukać ukrytych rysunków nowych statków, które z pewnością okażą się użyteczne. Ale jest jedna rzecz, którą musisz wziąć pod uwagę - można bezpłatnie pobrać grę, ale tylko pierwsza lokalizacja zostanie otwarta, cała reszta znajduje się w pełnej wersji gry, co kosztuje 2,5 USD.


Cechy:

  • Doskonała fabuła i ponad cztery tuziny misji
  • Pięć światów, w których gra jest uszkodzona
  • Świetne lokalizacje, które można zwiedzić
  • Zbieraj zasoby, aby stać się bogatymi
  • Szeroki wybór statków i broni
  • Doskonała grafika
  • Brak reklam


Wady gry:

  • Jest darowizna
  • Pełna wersja gry jest płatna

Wynik: Oczywiście, format gry rozgrywki Infinite Subdivision jest stary, ale nie przeszkadza to być pięknym i ekscytującym, co jest dokładnie tym, czego oczekujemy od strzelca przestrzeni kosmicznej, dlatego polecam grę za darmo, a dopiero wtedy zdecydować, czy jesteś gotowa Płacić lub lepiej kontynuować wyszukiwanie.


Reklama

Pobierz Dzielnica Infinity 1.0.7162 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Gamepad fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.7162 (7162)
Data umieszczenia 2019-02-12 08:27
rozmiar 78.32 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
3.93★ 78.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/21 07:50
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |