Pan Drive Runner - wyścig pod deszczem meteoru
0 (0)

Pan Drive Runner - wyścig pod deszczem meteoru

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra pan Drive Runner - wyścig pod deszczem meteorytu to pasja do android, w której będziemy ratować zwierzęta, wygląda dziwnie, ale nie ma nic do zrobienia, oryginalność wymaga poświęcenia!

Przygotowałeś grę w studio c300games, dla której był to trzeci projekt, dzięki czemu można spokojnie powiedzieć, że jest to początkujący, więc jest za wcześnie, aby liczyć na wysokie oceny i zaszczytne uznanie. Nie oznacza to jednak, że projekt okazał się oczekiwany, ale raczej zaskoczył nas!


Mimo że gra wyraźnie prześledziła motywy retro, nie dostała nawet odrobiny grafiki w pikselach i takich rzeczach, a wręcz przeciwnie, grafikę tutaj są zaskakująco ładne, a cały świat jest wykonany w pełni rozwiniętym formacie 3D, a ponadto ma wiele nowoczesnych funkcji , Np. Multiplayer, umożliwiając grę na jednym ekranie z przyjaciółmi.

Rozgrywka rozgrywa się w dziwnym świecie, którego zwolennicy z pewnością będą, bo tutaj nasza planeta jest płaska ... Ale to wszystko jest nonsens. Wcześniej wszyscy mieszkańcy mieli spokojne, mierzone życie - zwierzęta pędzone i chodzone, a rolnik wykonał inne samochody, dopóki meteoryty nie wypadły z nieba! Twoim zadaniem jest jak najwięcej jazdy w miejscu, zebrać wszystkie zwierzęta i dostarczyć je do rakiety, która zajmie ich gdzieś, to właśnie jest zbawienie. W rzeczywistości musisz otworzyć nowe samochody, które są tu pełne i nauczyć się ich zarządzać, ponieważ oprócz upadku planetoid, twój ruch będzie zagrożony i różnego rodzaju przeszkody, nie jest łatwo poruszać się.


Cechy:

  • Przyjemna grafika i piękny świat 3D
  • Oryginalna, niezwykła rozgrywka
  • Jasne zarządzanie
  • Wiele ciekawych premii
  • Kilka poziomów i samochodów

Wady gry:

  • Donat i reklama, to nas nie zaskoczyło

Konkluzja: niezwykła, oryginalna i bardzo ładna gra zręcznościowa. Drive Runner - wyścig pod deszczem meteorytu doskonale radzi sobie z roli zabójcy, ale dla czegoś poważniejszego, nie można jeszcze twierdzić.


Reklama

Pobierz Pan Drive Runner - wyścig pod deszczem meteoru 1.103 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.103 (103)
Data umieszczenia 2017-08-22 18:33
rozmiar 47.17 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje 2d games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/21 08:53
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |