Pętla
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Loop to gra zręcznościowa dla android, której autor jest słynnym studiem Ketchapp, którego projekty wypełnione są dobrą częścią naszej witryny, mają w sumie sporo, a większość z nich jest oczywiście oryginalna, więc dziś jest tak, gdy dostajemy coś Nie najbardziej typowym, ciekawym i oryginalnym!

Nowość przypomina trochę przeszłych projektów twórców, którzy mieli już okazję spodobać się, jednak, jak to się podobało w tym studio, postanowiono dodać trochę światła, co przede wszystkim wyróżnia grę, a po drugie, to sprawia, że ​​o wiele bardziej interesujące. W naszym przypadku spowodowało to próbę połączenia rastru i rysunku, którego wcześniej nie spotkaliśmy.

Znaczenie tego, co się dzieje, to oczyszczenie drogi przed piłką, która powoli, ale z pewnością przeskakuje nad płytkami, które są przed nim rozmieszczone, a nie można kontrolować piłek lub płytek, ale po drodze będą przeszkody, z których każda jest oznaczona pewną liczbą , Rysunek, który pozbyć się przeszkody, nie ma czasu - straci.

Jak zwykle złożoność wzrasta proporcjonalnie do pokonanej odległości, nie tylko będą występować więcej przeszkód na kilku przejechanych obszarach, ale rysunki będą musiały być bardziej skomplikowane, więc miejmy nadzieję, że czujniki smartfonu będą mogły przenosić niezbędne wzory wystarczająco dokładnie, aby zaspokoić warunki przejścia.

Nie było bez możliwości zbierania złotych monet, które mogą być wydawane na zakup innych piłek, które będą symbolizować wyniki i wytrwałość.


Cechy:

  • Prosta obsługa
  • Oryginalna gra
  • Stale rosnąca złożoność
  • Duży wybór bohaterów, które można kupić za walutę gry
  • Tabele z wysokimi wynikami

Wady gry:

  • Jest reklama, odłączona od $ 2

Najważniejsze: nie mogę powiedzieć, że gra Loop okazała się wygodna ze względu na to, że główna trudność polega na możliwości przekazania obrazu przez ekran telefonu, ale pomysł jest bardzo stromy, niemożliwe jest zaprzeczenie!


Reklama

Pobierz Pętla 1.0 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.0 (4)
Data umieszczenia 2017-08-24 11:58
rozmiar 27.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/22 08:43
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |