Idle Empires
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Idle Empires to klikacz dla android z grą Studio Grumpy Rhino, który już zdobył wiele serc przez poprzedni projekt o nazwie Bezładne armie i inne, które można znaleźć w swoim profilu.

Podstawą kliknięcia była niestabilna sytuacja w królestwie spowodowana atakami orków i innymi kłopotami, co pozwoliło reżimowi dyktatury pokazać się w całej swojej chwale, niż deweloperzy i zaleca używanie, realizując wszystkie swoje marzenia i możliwości związane z tak określoną sytuacją.


Kiedy w królestwie wszystko jest dobre, a wszyscy są zadowoleni, wszelkie zmiany są postrzegane jako trudne, osoby mogą się sprzeciwiać, a nawet sprzeciwiać, oferując swoje nieodpowiednie pomysły i opcje, a jaki władca będzie im się podobał?

Nie jest jednak tajemnicą, że w obliczu zagrożenia zewnętrznego całość zarządu jest bezwarunkowo w rękach jednej osoby - władcy. Każde nieposłuszeństwo jest zdradą, inna opinia jest zdradą, jest to wygodne, gdy wszyscy milczą! Właśnie ta sytuacja opisywana jest w grze, ale walka tylko z zewnętrznym zagrożeniem, a przede wszystkim wzmocnimy naszą moc w najbardziej sprawdzony sposób - bogactwo!

Przekształć zwykłe domy w kopalnie, instytucje społeczne w fabrykach, całą resztę miejsca w więzieniach dla więźniów i dysydentów, nie zapominając o stworzeniu i armii motylej, która wciąż musi stawić czoła konfrontantom, którzy z pewnością spróbują kraść całe bogactwo.


Cechy:

  • Doskonała grafika w stylu "retro"
  • Wiele dialogów z humorem
  • Pięć miast, w których czeka Twoja moc
  • Wiele budynków i znaków
  • Wiele godzin rozgrywki dla najbardziej gorliwych

Wady gry:

  • Reklamy i darowizny ze strony skorumpowanych partii państwowych nie pomijają

Rezultat: przyjemny, ciekawy i bardzo wyraźny clicker Idle Empires z pewnością zadowolą wszystkich fanów tego gatunku, a także tych, którzy kochają atmosferę miasta oblężniczego, gromadząc za murami władzę i armię, aby walczyć z najeźdźcami!


Reklama

Pobierz Idle Empires 1.19 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
+ Updated Google Play support.
+ Gave more support for narrower devices.
+ Other technical changes.
informacje ogólne
wersja 1.19 (28)
Data umieszczenia 2019-06-02 18:19
rozmiar 42.63 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/23 08:00
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |