Samotnik
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Loner to arcade dla android, który można bezpiecznie sklasyfikować jako format "ranner", ponieważ tutaj musimy latać tak długo, jak to możliwe, unikając przeszkód, a przeszkody tutaj są dość niezwykłe

Przygotowaliśmy grę w pracowni Kunpo Games, pod warunkiem tylko dwóch projektów, z którymi mieliśmy już czas, aby zapoznać się z grą "Łańcuch ślimaka" - rysunek, w porównaniu do której nowy projekt przeszedł długą drogę. Jeśli następny projekt wykona ten sam krok, to większość studiów będzie musiało poważnie rozstrzygnąć sprawy!


Istota tego, co się dzieje, jest ograniczona do potrzeb lotu samolotu, a posiadana przez nas płaszczyzna jest dość stara, podobnie jak klasyczna "kukurydza", ale jest to dobra, ponieważ nie daje nam dużych prędkości, a przeszkody, na które czekamy, są specyficzne. Większość przeszkód, które czekają na nas są otworami w ścianach, które są dokładnie wykonane przez sylwetkę statku powietrznego, w końcu można prześliznąć się tylko przez kontrolowanie go na granicy swoich możliwości, dostosowując każdy centymetr. Na szczęście nie musimy odpowiadać za wysokość wysokości, samolot trzyma to na własną rękę, ale musisz odpowiedzieć na zakręty, ale to nie znacznie uprości loty z przeszkody do przeszkody, ponieważ jest jeszcze jeden ważny punkt ...

Czynnikiem komplikującym był fakt, że konstrukcja gry nie ułatwia upraszczania zadań, a wręcz przeciwnie, ponieważ musimy latać w całkowitej ciemności, światło będzie tylko na otworach, w których trzeba trochę poruszać się po trasie, ale to się robi nie tylko w tym celu , Jest w grze i wspaniała ścieżka dźwiękowa, która jest nie tylko odpowiednia, ale również idealnie dopasowana do każdej przeszkody, co oznacza, że ​​zaleca się odtwarzanie słuchawek!


Cechy:

  • Unikalna rozgrywka, obejmująca pełne zanurzenie
  • Jednocześnie prosta, ale bardzo piękna grafika
  • Wspaniała ścieżka dźwiękowa
  • Wiele ciekawych przeszkód
  • W grze nie ma reklam!

Wady gry:

  • Donat jest obecny, niestety

Wynik: Atmosfera i zdecydowanie niezapomniany gra Loner pasuje każdemu, kto próbował znaleźć coś niezwykłego i oryginalnego, przy okazji, słuchawki są o wiele lepsze!


Reklama

Pobierz Samotnik 1.7.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
1 Add a song when playing Credits.
2 Fix some bugs with Arabic.
informacje ogólne
wersja 1.7.2 (1720)
Data umieszczenia 2018-07-05 13:03
rozmiar 34.44 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Kunpo na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/25 07:51
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |