Jazz Smash
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Jazz Smash jest grą dla android, w której dostaniesz kij baseballowy i zostanie zaoferowany złamać różne przedmioty, które ktoś wyrzuci w powietrze w środku ekranu. Idea jest, oczywiście, bardzo prosta, w rzeczywistości nie zupełnie nowa, ale dobra, ludzie lubią wszystko złamać, więc rozbić telefon, a nie na rzeczywistość.

Przygotowaliśmy grę w studio Mamau, z jednym z projektów, o których już wiemy, jest to gra Duck Roll, która niestety nie osiągnęła miliona statystyk dotyczących pobierania plików, co oznacza, że ​​w tym projekcie są nadzieje.


W zasadzie gra jest zupełnie jak hit wszech czasów i ludzi - ninja owoce, jedyną różnicą jest to, że wycinacie owoce i warzywa, a następnie złamiesz przedmioty, ale to nie wszystko. Słowo "Jazz" w tytule to nie tylko dlatego, że każdy przedmiot, na który można uderzyć i uderzyć, tworzy swój własny, unikalny dźwięk, z którego można tworzyć całą kolekcję! Układ jest bardzo ciekawy, jednak najprawdopodobniej z tego powodu programiści w jakiś sposób ignorują fizykę, która, jak się wydaje, jest tu bardzo ważna. W końcu oczywiście dostaniesz dźwięk z przedmiotów, jeśli tam dotrzesz, ale teraz musisz się przyzwyczaić, bo to dlatego, że nie najlepsza fizyka, którą dostajemy, gdy zrobiłeś wszystko dobrze, ale nie mogłeś się na ten temat .

Jednak jest on w pełni kompensowany przez ogromny wybór przedmiotów, z których każdy produkuje interesujące brzmienie, które przypadkowo nie jest tylko tam, wciąż istnieje wybór broni do zniszczenia, co również motywuje nowe wyniki i zapisy.


Cechy:

  • Świetna gra i wspaniałe głosy
  • Duży wybór przedmiotów i broni
  • Prosta obsługa

Wady gry:

  • Fizyka mogłaby być lepsza
  • Jest reklama, odłączona od 1 dolara

Rezultat: jeśli w grze Jazz Smash jest trochę "sok", zarówno pod względem projektowania, jak i części animacji pakietowej - fizyki, można bezpiecznie zaproponować projekt miliony milionów, ale na razie nie jest, jest i będzie Zwykły arkad z ciekawym pomysłem, ale już nie.


Reklama

Pobierz Jazz Smash 1.3.3 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.3.3 (1030301)
Data umieszczenia 2018-01-13 21:56
rozmiar 62.79 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/26 07:28
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |