Piece Out
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Piece Out to gra logiczna na android, w której musisz poruszać palcami na zasadzie plam, ale oczywiście z pewnymi cechami, niuansami i komplikacjami. Przygotowaliśmy grę w pracowni Kumobius, z którą znamy się na arcym roku High Risers, która zbliża się do jednego miliona pobrań, które można bezpiecznie nazwać dobrym rezultatem.


Gra zdecydowanie zarekwirowuje wszystkich fanów takich zagadek, ponieważ po raz kolejny proponujemy proste zarządzanie, projektowanie i podejście, które nie odwracają uwagi od głównych zadań, które są wiele, a po nieco trudniejsze, pozostaje zrozumieć, gdzie jest twój limit.

Zasada co się dzieje jest bardzo prosta, Twoim zadaniem jest przeciągnięcie pomarańczowego kwadratu do określonego miejsca na boisku, które za każdym razem stanie się coraz bardziej, jakoś złożoną postacią ze sztywnymi ramkami.

Po prostu przesuń figurkę w odpowiednie miejsce po prostu, po drodze będą przeszkody w postaci innej postaci lub kilku, które mogą być obracane lub poruszane w jednym kierunku. Myśląc o tym, jak radzić sobie z tym, szybko zanurzasz się w proponowany świat i będziesz w stanie uzyskać wiele przyjemności z rozwiązywania tych problemów.

Ogólnie gra jest trudna do wywołania trudna, ponieważ na każdym poziomie masz nieograniczoną liczbę prób, możesz pominąć poziomy na stronie, zawsze możesz anulować ostatni ruch i nie masz ograniczonego czasu na wykonywanie tych zadań. Ponadto, gra ma ogromną liczbę poziomów, które zajmują więcej niż 50 stron! I co najważniejsze, twórcy obiecują wydać nowy poziom każdego dnia, baśń!


Cechy:

  • Proste projektowanie i zarządzanie
  • Zestaw zagadek
  • Każdego dnia nowe puzzle
  • Są wskazówki
  • Złożoność stopniowo wzrasta

Wady gry:

  • Reklama jest obecna, odłączona od pół dolara.

Konkluzja: nie najtrudniejsza i bardzo przyjemna gra logiczna Piece Out pomoże Ci rozciągnąć mózgi i spędzić czas na wycieczce lub czekając. W ten czy inny sposób deweloperzy dostali godny projekt, który należy wziąć pod uwagę.


Reklama

Pobierz Piece Out 1.10 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Bug fixes and minor tweaks.
informacje ogólne
wersja 1.10 (113)
Data umieszczenia 2019-10-15 04:47
rozmiar 20.9 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/26 08:33
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |