Revengestar
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Revengestar to gra zręcznościowa dla android, której fabuła w pierwszej chwili przypomina klasyki branży gier o nazwie Space Invaders, gra, która stała się kult dosłownie dla całego pokolenia! Tym razem musimy grać dla tych, którzy są powyżej, tak tak, to dla nich!

W ten sposób wszyscy zdecydowali się zwrócić twórcom studio Playniax, który jeszcze nie zdołał wyrazić siebie, ich portfolio składa się tylko z dwóch gier, z których jeden jest teraz zapoznany.


Jak już wiesz, rozgrywka okazała się dość znana. W górnej części ekranu będą wisiały statki, które strzelają do broni (tak, jest ich kilka), które z kolei strzelają do nich. Ale grafika tutaj jest daleko od zwykłych pikseli i musimy grać tylko dla tych statków, które wkroczyły na inną planetę. Nawiasem mówiąc, o planetach! Poziomy gry są dosyć małe, tylko dwa tuziny, ale każda zakłada bardzo strome tło, które zawiera piękną planetę, na którą walka się dzieje, dzięki temu podejściu do projektowania stwarza doskonałe poczucie kosmicznej bitwy, która oczywiście w klasycznej wersji Był nieobecny.

Reszta będzie całkiem prosta i jasna - zarządzimy tylko jednym statkiem od napastników, używając reszty jako pokrowca lub jego zamiennika, wrogie działo będą miały dużo, wszystkie będą mobilne i dość niebezpieczne, zwłaszcza gdy ich liczba wzrasta z poziomu na poziom . Można jednak pompować zbroję i broń, co pozwala na pomyślne zwycięstwo planety za planetą. Jeśli jednak wszystkie twoje statki umrą, poziom będzie musiał zacząć od nowa.


Cechy:

  • Przyjemna, nowoczesna grafika i wspaniałe krajobrazy kosmiczne
  • Klasyczna gra, która przebiegała przeciwnie
  • Dwieście poziomów
  • Zdolność do udoskonalania statku

Wady gry:

  • Zarządzanie czasem jest zbyt czułe
  • Deweloperzy twierdzili, że jest dostępna reklama i darowizna, ale szczerze mówiąc, nie znalazłem ich

Rezultat: to oczywiście nie arcydzieło, ale w ogóle gra Revengestar może wydawać się bardzo interesująca dla wszystkich fanów starej szkoły i podobnych projektów, które z powodzeniem mogły przetrwać uaktualnienie do nowego stulecia i nowej platformy.


Reklama

Pobierz Revengestar 1.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Less aggressive advertisement
informacje ogólne
wersja 1.1 (4)
Data umieszczenia 2017-08-26 16:04
rozmiar 46.42 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Playniax na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/27 07:57
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |