Conga jedzenie
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Conga to gra dla android, oparta na słynnej grze "węża", która przy okazji najbardziej grała na telefonach komórkowych! Przygotowaliśmy grę w studio Mokuni LLC, której kreatywność jeszcze nie wiemy, ale między innymi jej klip ma już dwie ciekawe gry na temat fok, nie jest tak źle;)


Gra została trochę kulinarna, ponieważ musimy zarządzać kucharzem (oceniając jego ubrania), który służy jako kuriera, lub zdecydował się na swój specjalny posiłek jedzenie, które znalazł na ulicy, na zewnątrz restauracji, co jest dziwne. W ten czy inny sposób wszystko zostało zbudowane w celu otrzymania zamówienia, na przykład trzy szklanki sody, które z jakiegoś powodu są rozproszone na dość dużym obszarze, gdzie idziesz. Oczywiście, lokalizacja jest hamowana przez przeszkody, niektóre są nieruchome, niektóre ruchy, można się rozbić na stacjonarnych, należy unikać poruszania się. Kiedy zebrać pierwsze kieliszki, trzyma cię na zasadzie węża, podobnie jak na drugim, ale kiedy zebrać ostatni przedmiot w zamówieniu - wszystkie znikają, a zadanie jest uważane za zakończone, chociaż nie jest jasne, gdzie poszli. Po powrocie do bazy po zakończeniu zadania otrzymasz nagrodę.

Za zarobione pieniądze można kupić nowych bohaterów, którzy w jakiś sposób będą związani z kuchnią i przenieśli się do innych miejsc, które staną się większe i ciekawsze, co zdecydowanie przyciąga każdego, kogo gra będzie mogła opóźnić.


Cechy:

  • Prosta i przejrzysta rozgrywka, może być nawet słodka
  • Wiele premii i przyspieszaczy
  • Dziwne i zabawne postacie
  • Ciekawe questy
  • Wielu wrogów i przeszkód

Wady gry:

  • Jest reklama i mały donator
  • Połączenie między grą a kuchnią nie jest całkiem jasne, to dziwne


Konkluzja: dość typowa gra arcade Food Conga zajęła trochę od węża, trochę od gotowania i kilka znanych projektów, w końcu okazało się to dość smaczne, sprawdź to!


Reklama

Pobierz Conga jedzenie 1.1.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
1. Improve characters’ stats after leveling up
2. Bruce, Ruby and Long John’s powers hit farther after leveling up
informacje ogólne
wersja 1.1.1 (25)
Data umieszczenia 2017-12-12 18:00
rozmiar 37.71 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Mokuni LLC na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/27 11:30
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |