Pociąg Sim Builder
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Pociąg Sim Builder jest symulatorem android, w którym będziesz oferowany nie tylko do oglądania pociągów, ale także do wyposażenia całego świata, który został stworzony dla nich i używany przez nich. Można powiedzieć, że jest to raj dla fanów pociągu!

Przygotowaliśmy grę w pracowni 3583 Bytów, na której jest sporo różnych projektów, ale symulatory przeważają, ale ich jakość trochę przestrasza miejsca, ale to jest standardowa sytuacja. Nawiasem mówiąc, mają płatny projekt Train Sim Pro, który zakłada ogromną liczbę opcji i cech dla modeli zarówno lokomotyw i wagonów.


Ale wracamy do naszej gry, w której część zasobów i rozgrywki została właśnie ze względu na możliwość zorganizowania infrastruktury, która jest bezpośrednio związana z pociągami i kolejami. Aby nie przeszkadzać w tworzeniu całego świata, z tej samej ziemi można zaproponować kilka makiet (cztery w sumie), które można zmieniać w zależności od ich potrzeb i zainteresowań, zarządzając jednym z ich ulubionych pociągów.

Ponadto można zorganizować trasę składającą się z ponad stu stacji i innych punktów startowych, bez których znaczenia każdej kolejki zostaną znacznie utracone. Poza tym samo w sobie jest wiele ustawień, które można zastosować do kolei, aby uczynić ją bardziej interesującą i produktywną.

Co ciekawe, w grze jest dostępnych ponad pięćdziesięciu pociągów, z których każdy może wyświetlać "z kabiny" i podróżować na tej samej aglomeracji, którą zbudowałeś.


Cechy:

  • Pięć tuzin różnych pociągów
  • Cztery układy, z których można zbudować całą infrastrukturę
  • Setki pozycji do zmiany
  • Z kabiny jest widok
  • Zdolność do budowania środowiska
  • Przyjemna grafika
  • Brak darowizny!

Wady gry:

  • Jest reklama

Dolna linia: jeśli lubisz pociągi, to gra Train Sim Builder w każdym przypadku, zwłaszcza jeśli chcesz zbudować i jeździć, oglądając budynki z kabiny kierowcy!


Reklama

Pobierz Pociąg Sim Builder 4.3.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Added additional Trains, Rolling Stock and Builder Features
informacje ogólne
wersja 4.3.5 (319)
Data umieszczenia 2021-07-19 00:56
rozmiar 94.25 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje 3583 Bytes na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/29 08:42
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |