Obrona wieży: Syndicate Heroes TD
0 (0)

Obrona wieży: Syndicate Heroes TD

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Obrona wieży: Syndicate Heroes TD to wieża obronna, która reprezentuje bardziej klasyczną odmianę innej gry w grach stereo7, której przegląd był już na naszej stronie, gra została nazwana Steampunk Syndicate 2: gra obrony wieży, więc, jak wiadomo, różnica tutaj Tylko w projekcie, które moim zdaniem, stało się bardziej odpowiednie i odpowiednie, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że w grze pojawiły się okruchy z "stim-punk". Tym razem wszystko jest znacznie prostsze i bardziej zrozumiałe - akcje gry rozgrywają się w średniowieczu, a nikt nie znajdzie tego w tym stylu.


Jeśli w innej wersji tej strategii masz już grę, ta odmiana nie może cię zaskoczyć w odniesieniu do części rozgrywki, ponieważ praktycznie ma podobny silnik, przynajmniej, silnik i jakość grafiki na tym samym poziomie. Jednak z jakiegoś powodu zdarzyło się, że w tej grze jest mniej poziomów, niż w bardziej nowoczesnym analogie, co jest oczywiście dziwne, bo tutaj było o wiele łatwiej wszystko poznać. Ta gra jest jednak uważana przez deweloperów za kontynuację powyższej wersji, co oczywiście jest dość interesujące, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że w grach praktycznie nie ma akcji

Jednak to wszystko nie zaprzecza, że ​​czekają na epickie walki, ciekawe postacie, wieże i zdolność do pomagania im, aby zapewnić sobie idealną strategię, która z zasady jest niezwykle ważna, ponieważ złożoność nie stała się niższa, aw ostatniej części była na Przyzwoity poziom!


Cechy:

  • Trzydzieści nowych poziomów, które będą służyć jako kontynuacja gry Steampunk Syndicate 2: gra obrony wieży
  • Cztery rodzaje wież i zdolność do ich poprawy
  • Duży wybór broni i sprzętu dla twoich bohaterów
  • Dwa rodzaje sojuszników, które można również poprawić
  • Przyjemna dekoracja w stylu średniowiecza

Wady gry:

  • Reklama i donaty prowadzą ten gatunek wszędzie

Wynik: Obrona wieży: Syndicate Heroes TD jest godnym przedstawicielem jego gatunku i jest dostateczną kontynuacją już zaplanowanej serii gier, która nawet jeśli nie zdecydowała się na podstawowy styl, ale nadal cieszy nas dobrą rozgrywką.


Reklama

Pobierz Obrona wieży: Syndicate Heroes TD 1.2.62 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.2.62 (62)
Data umieszczenia 2021-04-17 15:48
rozmiar 69.23 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/31 07:38
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |