Prime Peaks
3.5 (6)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Prime Peaks to arcade na android, w którym będziesz oferowany do siedzenia za kierownicą samochodu (lub motocykla) i tam, gdzie nikt nie słyszał o asfalcie, więc wszystkie drogi tutaj przypominają roller coaster, który musisz przezwyciężyć! Oczywiście gra bardzo podobna do bardzo popularnego projektu Hill Climb Racing, tylko w tej odmianie aplikacji studyjnych A25 oczekujemy na godną grafikę i jest to bardzo cenny argument!


Rozgrywka, jak to powinno być w tym gatunku, obraca się wokół złożonych tras i Twoich umiejętności, które z pewnością będą potrzebne. I gra nie jest postrzegana przez minutę jako klon lub żałosne podobieństwo, nawet bym powiedział, że wrażenia są zupełnie przeciwne! Oszałamiająca grafikę, wielką fizykę, zaostrzoną animację ... nawet w oryginale nie było takiej szalonej kombinacji! Co ciekawsze, wszystko, co dostajemy w pierwszym projekcie studyjnym, które postanowiła pokazać w Google Play!

Dodatkowe zainteresowanie grą dodaje ze względu na złożoność tras, które stale rosną, a to nie dotyczy szaleństw, które nie mogą zostać przekazane, a raczej dziesiątki konkretnych przeszkód, które mogą być przekazywane nieco szybciej, co znacznie poprawia ogólny czas. Jednocześnie praktycznie nie ma problemów z zarabianiem pieniędzy i tym, za co płacisz, ponieważ w tym miejscu jest kilka samochodów, które są unikalne w swoim rodzaju i zasadniczo różne pod względem zarządzania.

Nie zapominaj o programistach i składnikach hazardowych, które są wdrażane w jak najbardziej odpowiedni sposób - możesz konkurować z przyjaciółmi lub innymi graczami, ale bez fizycznego kontaktu, po drodze tylko pozwolić sylwetce przeciwnika, ale wystarczy, aby rozgrzewać zainteresowanie.


Cechy:

  • Duży wybór samochodów i torów
  • Coś nowego pojawia się regularnie
  • Piękna grafika, fizyka i animacja
  • Jasne zarządzanie
  • Tabele z liderami i osiągnięciami

Wady gry:

  • Nie ma reklam i darowizn, bez których można łatwo zarządzać

Konkluzja: bez wątpienia gra Prime Peaks to doniosłe wydarzenie, na które warto zwrócić uwagę, szkoda, że ​​stopniowo wyczerpuje się jeden ogólny interes w tym temacie, jednak już istniejąca baza fanów wykona swoją pracę!


Reklama

Pobierz Prime Peaks 28.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
• Improved stability, fixed bugs.
informacje ogólne
wersja 28.4 (2800401)
Data umieszczenia 2021-09-16 06:49
rozmiar 34.26 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje Prime Peaks na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
3.46★ 69.17%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/08/31 08:43
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |