Najcięższa Podróż
4.4 (4)

Najcięższa Podróż

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Darkest Journey to przygoda dla android, która może być bardziej bezpośrednio związana z kilkoma gatunkami, na przykład do horrorów, ponieważ świat, w którym trudno jest nazwać przyjaznym, do zadań, ponieważ czeka na skręconą, nieliniową historię z jej historią , I nawet do gier fabularnych, bo twój bohater czeka na podróż, która sprawi, że będzie silniejsza lub zabijać, po prostu nie ma innych możliwości.

Przygotowałeś grę w studio Legion indiański, którego jedno powiedziano już, że są niezależnymi deweloperami, co oznacza, że ​​gra została wykonana na sumieniu i bez presji wielu sponsorów, które często powodują, że zepsują niektóre pomysły, które uważają za mniej dochodowe, Ale w tym samym czasie, mniej gra.


Fabuła gry opowie się o bardzo strasznym świecie, w którym zapomniałeś przez długi czas, o czym jest światło dzienne, a ciało, w tym swojego bohatera, jest tylko obiadem dla straszliwych stworzeń, które tu żyją. I właściwie prawie każda istota, z którą się tu spotkasz, po prostu przeżyje, nic więcej. Według starożytnych opowieści, ten świat powstał wskutek tego, że w strasznej wojnie wszystkie bogowie zginęły, a wszechświat poszedł jakoś na swój sposób, bez nadziei na światło na końcu tunelu.

Twój bohater obudził się na tym świecie, ale nic nie pamięta, więc trudno jest zrozumieć, jak i dlaczego tu był, ale kwestia przeżycia pojawia się bardzo ostro, ponieważ wszyscy, z którymi się spotkasz, chcą cię zniszczyć!

W najlepszych tradycjach tego gatunku misja jest wykonywana w stylu tekstowym, bez specjalnej animacji, z nastawieniem na temat karty, która w pełni zrealizuje wszystkie strategiczne pomysły i możliwości.


Cechy:

  • Długa i bardzo ciekawa rozgrywka
  • Wspaniała historia, która zaskoczy Cię na prawie każdym etapie
  • Tysiące tekstów, które stają się bardziej z każdą aktualizacją, która przenosi nowe lokalizacje i wydarzenia
  • Krok po kroku, które się opóźniają
  • Zdolność do dywersyfikacji postaci
  • Wiele zadań z gałęzi i specyfiki
  • Unikatowy styl i niewyrażalna atmosfera przerażenia i strachu

Wady gry:

  • Darmowe pobieranie można tylko prolog, pełna wersja kosztuje 3 USD.

Konkluzja: jeśli niezależni programiści poproszą o ich grę aż trzy dolary, to najczęściej oznacza to jedną prostą rzecz - gra jest warta, mniej więcej tak, jak to się stało w przypadku Darkest Journey. Jeśli nie wierzysz, pobierz prolog i wszystko zrozumiesz, możesz to zrobić bezpłatnie.


Reklama

Pobierz Najcięższa Podróż 0.8.9 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Существенно уменьшен размер приложения
- Исправлены ошибки не позволяющие загрузить сохраненную игру
- Добавлена кнопка выхода из игры
informacje ogólne
wersja 0.8.9 (27)
Data umieszczenia 2017-09-02 21:09
rozmiar 44.97 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.35★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/01 07:48
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |