Goodmorning! Zombie
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Goodmorning! Zombie to gra zręcznościowa dla androidów, która przemawia po raz kolejny o zombie, ale w przeciwieństwie do większości innych projektów deweloperzy nie próbowali przestraszyć kogoś, a nawet odwrotnie.

Nawiasem mówiąc, o programistów, których rolę odgrywa studio Hotfinger, które obecnie ma tylko dwa projekty, z których oba są nieco pikselowane, a dokładniej przyjmują pełnoprawną grafikę pikselową, a wszystkie postacie są bardzo ładne, a co ważniejsze, oferują one nieco Nowy format jest niezbędny, znany wszystkim!


Oryginalnością gry jest w większości to, że śmiało łączyła kilka gatunków naraz, a mianowicie strategię, kliknięcie i działanie, które w jakiś sposób obracają się wokół dość klasycznej historii miłosnej, którą wielokrotnie spotkaliśmy w filmach o zombie.

Działka jest całkiem prosta - ludzkość przeżyła kolejną apokalipsę, ale bez strat, wiele z nich stało się mutantami. Między innymi przyjaciel naszego bohatera stała się mutantem i zamknięta w piwnicy i postanowiła wyleczyć, w dowolny sposób, opracowanie jej laboratorium i wydobywanie niezbędnych zasobów w świecie zewnętrznym. Zasoby w naszym przypadku są głównie zredukowane do części zamiennych, mikroukładów, żarówek i innych rzeczy, których nie można produkować w domu. Nawiasem mówiąc, w domu nasz bohater ma już generator do produkcji energii elektrycznej, gospodarstwo górnicze, które zarabia mu pieniądze, a także maszynę wytwarzającą jedzenie.

Raz na powierzchni trzeba nauczyć się miejsc, komunikować się z innymi postaciami i złamać wszystko, czasami tylko w ten sposób można uzyskać niezbędne elementy. Ogólnie rzecz biorąc, okazało się to bardzo interesujące i zróżnicowane, a co najważniejsze - oryginalne!


Cechy:

  • Ciekawe i oryginalne rozgrywki
  • Piękna grafika w stylu pixel-art
  • Duża liczba lokalizacji i uaktualnień

Wady gry:

  • Jest reklama
  • Bez Darowizny apokalipsy również nie działają

Wynik: gra Goodmorning! Zombie okazał się słodki, słodki i ciekawy, to tylko jeden problem, bez darowizny, to dość trudne do opracowania, a mało osób lubi płacić.


Reklama

Pobierz Goodmorning! Zombie 3.7 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
_fixed bugs.
_diamond's price down.
_Add new bad zombie.
_Edit balance.
informacje ogólne
wersja 3.7 (37)
Data umieszczenia 2018-07-05 13:03
rozmiar 29.57 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/03 08:10
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |