Flip Master
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Flip Master to gra zręcznościowa dla androida, która z jakiegoś powodu jest określana jako gra sportowa, która jest raczej dziwna, bo albo brakowało mi chwili, gdy skakanie na trampolinie stało się sportem, albo ktoś się mylnie. W każdym razie trampolina czeka na nas!

Przygotowaliśmy grę w słynnej pracowni Miniclip.com, która jest znana milionom graczy dzięki różnorodnym projektom, wśród których obecnie interesuje nas tylko jedna, a mianowicie gra o nazwie Flip Diving, która potrafiła zebrać ponad 10 milionów pobrań! Nic więc dziwnego, że jego mechanika i zasada postanowiły zastosować w nowym projekcie;)


Jak pisałem wcześniej, trampolina czeka na nas, skacząc, na którym trzeba starać się zarobić jak najwięcej z punktu, sam sobie, opanowanie tego nie jest najłatwiejszym zajęciem. Stały wynik końcowy można utworzyć natychmiast z kilku wskaźników, wśród których znajduje się maksymalna wysokość, na jaką można skakać, liczba skoków i liczba zamachów, które zrobiłeś jak najwięcej w jednym skoku. Oczywiście, trudno jest nazwać hazard, jednak niesamowite fizyki ciągną się w magiczny sposób i nie pozwalają oderwać się od gry przez wiele godzin! Oczywiście, ładna grafika, bez skazy animacja i duże możliwości zmiany postaci tylko dodają zainteresowania, więc nie przechodzą, projekt jest warty i ciekawy!


Cechy:

  • Ciekawa mechanika gry
  • Trudno mi nazwać analogi, z którymi gra zostanie zastąpiona
  • Wspaniała grafika i fizyka
  • Wiele ciekawych miejsc
  • W pełni konfigurowalne znaki
  • Różne sztuczki i niekończące się możliwości rozwijania umiejętności

Wady gry:

  • Niestety w grze jest trochę reklamy i mały donator

Rezultat: ogromna ilość poprzedniego projektu z taką samą mechaniką będzie bardzo zadowolona z wyglądu gry Flip Master, co nie zaskakuje, projekt jest jakościowy i niezapomniany.


Reklama

Pobierz Flip Master 2.2.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Updated visual libraries
Setting for notifications added
Improved availability of coin rewarded videos
Small UI changes
informacje ogólne
wersja 2.2.1 (10102210)
Data umieszczenia 2021-02-28 13:12
rozmiar 64.19 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.7★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/04 08:49
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |