Zatoczka zatoka
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Castaway Cove jest kliknięciem dla android, którego głównym celem jest zbudowanie nowego państwa, ale warunki tu są dalekie od najbardziej typowych i zwyczajowych, ale raczej ekstremalnych!

Przygotowaliśmy grę w Kongregate studio, która świetnie sprawdziła się w naszej witrynie z wieloma projektami, na przykład gra Animation Throwdown, która gra prawie 10 milionów osób, a tylko na android! Ale dziś projekt jest prostszy, typowy klik, tak mówić;)


Gra oczywiście nie różni się od zwykłych kliknięć, ale prezentacja, jak zwykle, w stylu tego studia, a więc zupełnie oryginalna! Wszystko zaczyna się od faktu, że nasz bohater rzuca się na wyspę w wyniku katastrofy, gdzie nikt nie ma, na szczęście natura i klimat są przyzwoite, co oznacza, że ​​można przetrwać i rozpocząć budowę infrastruktury. Wtedy zaczniesz pojawiać się przyjaciele, którzy lubią cię tutaj z powodu wraku swoich statków (poczucie, że ta wyspa znajduje się w trójkącie Bermudzkiego ...), jednak z pozycji odkrywcy każdy będzie cię słuchał, co oznacza, że ​​pracujesz dla ciebie przed siódmym potem, a praca będzie spora, trzeba nawet wymyślić nową walutę - dolary piasku!

Wreszcie twój poziom rozwoju będzie mógł się czołgać do punktu, w którym zebrać nowy statek z wraku, który prawdopodobnie pęknie w pobliżu następnej wyspy i zacznie się od nowa, co znów jest dość znanym tematem.


Cechy:

  • Opracuj niezamieszkaną wyspę i napełnij ją innymi ofiarami
  • Uczyń wszystkich swoich gości swoim rajem
  • Pomyśl o swojej waluty i o tym zarobić!
  • Znajdź i użyj różnych zasobów, wszystko do Twojej dyspozycji
  • Dziesiątki różnych budynków
  • Spróbuj odtworzyć statek i wypłynąć

Wady gry:

  • Donat i reklamy, wyprzedzają Cię nawet na niezamieszkanej wyspie

Wynik: ktoś mówi, że gra Castaway Cove jest najczęstszym kliknięciem, w którym musisz pobrać i rozwijać się w prostej linii, że jest dość chciwy donat i inne żetony, które szczerze mówiąc należą do całego gatunku jako całości, ale dostawa w tym przypadku oryginalny i bardzo ciekawy, więc polecam!


Reklama

Pobierz Zatoczka zatoka 1.25.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Updated event rankings to prevent exploitation
- General bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.25.0 (61)
Data umieszczenia 2018-04-06 18:04
rozmiar 80.23 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

ReadSharedData2

ReadSharedData2

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.1★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/05 08:34
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |