Najpopularniejsze napędy
4.2 (7)

Najpopularniejsze napędy

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Top Drives to wyścig dla android, w którym nie musisz kierować, bez względu na to, jak dziwnie się nie brzmi, ale o tym trochę później

Przygotowaliśmy ten projekt w studio Hutch Games, który nie tylko wymyślił tak niezwykły pomysł, ale udało nam się go zrealizować, co czyni go wystarczająco przyjemnym dla wielu widzów unikalnych kierowców, którzy mają teraz unikalną grę, która nie ma analogów! Przy okazji, co jest dziwne, programiści nie kontynuowali tematu najpopularniejszego projektu MMX Racing, który jest bardzo odważny, bardzo!


Ogólnie rzecz biorąc, są tacy kierowcy, dla których wygląd samochodu lub uczucie za kołem nie jest tak ważne, ważniejsze jest dla nich wskaźniki i cechy charakterystyczne, które każdy samochód ma koniecznie, a zainteresowanie jest szczególne. Oczywiście, najczęściej te osoby nie siedzą za kierownicą, ale to nie przeszkadza im grać w wyścigu, zwłaszcza teraz!

Znaczenie tego, co się dzieje, polega na tym, że będziesz oferować kilka zawodów, na przykład przejeżdżając o 1/4 mil, tor do gokartów, trasę normalną, slalom i tak dalej, w ramach której twój przeciwnik już zabrał samochody, Twoim zadaniem jest wybór zestawu samochodów, które są Twoje dopasuj się najlepiej i zrelaksuj się, bo wtedy wszystko się odbędzie automatycznie, a wyniki, które nie mają wpływu.

Jak to jest wdrożone? Tak, to całkiem proste! Taka publikacja, zwana Evo Magazine, ma prawie 20 lat napisane o samochodach, zbiera ich charakterystykę i czas przejazdu na najróżniejsze trasy. W końcu w rzeczywistości mamy dostęp do ogromnej liczby torów i samochodów, aby dowiedzieć się, kto będzie szybszy w tej lub tej dyscyplinie, a dane są bardziej niż prawdziwe! A jeśli ktoś jest znudzony, dodam, że wszystkie samochody są licencjonowane i te modele były produkowane lub nawet produkowane teraz, a także mogą być dostrojone!


Cechy:

  • Ogromna liczba licencjonowanych samochodów
  • Możliwość strojenia
  • Msza dyscyplin i prawdziwych tras
  • Zróżnicowana pogoda i inne warunki
  • Dla każdego samochodu są zdjęcia
  • Wyścigi, które stały się strategią!
Wady gry:
  • Reklama i Darowizna

Najważniejsze: trudno sobie wyobrazić, co roboty i moc wymagają programiści na jakiejkolwiek nowoczesnej platformie, aby odtworzyć wszystko, co jest w grze Top Drives w zwykły sposób, najprawdopodobniej jest to po prostu niemożliwe, więc będziemy cieszyć się nowym pomysłem i jedynym możliwym jego wdrożeniem;)


Reklama

Pobierz Najpopularniejsze napędy 14.20.02.13256 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Welcome to the Japan Pro Tour!

This release includes:
- Over 200 new models from familiar brands, including Nissan, Suzuki, Infiniti, and Subaru!
- Includes numerous bug fixes & car corrections.
informacje ogólne
wersja 14.20.02.13256 (990397)
Data umieszczenia 2021-10-08 07:42
rozmiar 58.39 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Wszystkie aplikacje Hutch Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(7)
4.16★ 83.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/05 09:37
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |