TEKKEN ™
3.4 (16)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra TEKKEN to nie tylko gra walki dla androida, to jest prawdziwą legendą całego przemysłu gier! Pierwsza gra z serii pojawiła się w odległych 1994 r. Na platformie Sony PlayStation, jej twórcą był słynny na całym świecie studio NAMCO, w którym gra była jedną z pierwszych i zapewniła studio doskonałą reputację od pierwszego roku istnienia. Zainteresowanie grą wynikało głównie z faktu, że nie tylko oferowała unikatową mechanikę dla jej lat, ale także otworzyła nowy świat dla graczy, wypełnionych intrygami i ciekawymi postaciami, z których każdy miał swój niepowtarzalny styl i wygląd. Oczywiście gra zawierała wszystkie niezbędne żetony, które były już w grach walki tego czasu, co w ogóle doprowadziło ją do roli ulubionych gatunków, a nie tylko do tego!
Wtedy franczyza dopiero się rozwijała, 6 sztuk na konsole i dwa na automaty do gry arcade, ale teraz niewielkie przemianowane studio BANDAI NAMCO trafiło na urządzenia mobilne!


Jeśli ktoś pomyślał, że jest to zwykły port niektórych części - są mylone. Jest to dość niezależny projekt, który został zrealizowany w oparciu o najbardziej udaną część franczyzy i został całkowicie przerobiony na platformę mobilną, co oczywiście miało niewielki wpływ na to, co się działo, ale nie ma co do tego zrobić,

  • Ponad dwudziestu znanych postaci
  • Doskonała grafika
  • Dwa tuzin unikalnych hitów dla każdego bohatera
  • Kilka trybów gry, w tym tryb kampanii i możliwość online z innymi graczami
  • W trybie specjalnym "Żyj" były codzienne zadania
  • Wiele unikalnych wydarzeń tematycznych

Najważniejszą kwestią: z niedoskonałości gry TEKKEN ™ (na przykład drugie miejsce to TEKKEN Mobile), wiele osób zwróci uwagę na pewne uproszczenia, co jest nieuniknione, jeśli chcesz skoczyć na platformę mobilną, zauważyłem również dostępność Donate, która jest bardzo rozsądna, ponieważ pobierz tę legendę, którą możesz całkowicie za darmo!


Reklama

Pobierz TEKKEN ™ 1.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Here are the main changes:
• General bugfixes and improvements
• Akuma won't be unlockable starting from June 1st. Take advantage of the limited time offers to get Akuma now!
informacje ogólne
wersja 1.2 (156)
Data umieszczenia 2018-05-17 09:51
rozmiar 50.91 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(16)
3.38★ 67.67%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/07 07:54
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |