Ucieczka z Dreamcage
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Dreamcage Escape to poszukiwanie androidowej rozgrywki opartej na znalezieniu elementów i rozwiązywaniu zagadek, które będą zawierać puzzle, szyfry i inne znane funkcje tego gatunku.

Przygotował grę w studio Big Loop, dla której gra była drugim projektem, dostępna dla wszystkich użytkowników androida. W każdym razie gatunek jest całkiem prosty, wciąż pozostaje pytanie o wdrożenie, na co przyjrzymy się!


Cała fabuła gry nie ujawnia się na pierwszych ruchach, więc byłoby to nie interesujące, w końcu ujawni się stopniowo, ale nie znając nazwy gry i zwracając uwagę na pewne dziwne elementy wątpliwości, nie powstaje - ten świat jest nierealny, a zatem wszystko może się zdarzyć tutaj wszystko! W związku z tym zrozumienie nie ma wątpliwości, dlaczego nasz bohater ponownie nie wie, kim on jest, gdzie on jest i co tu się dzieje, czy co się stało, bo poza tobą nie ma nikogo innego ...

Niemniej jednak świat wydaje się być mały, ale istnieją dwie wieże z dużą liczbą pokoi, małej wyspy, molo i kilku zaułek, które zbadają, które zbieramy przydatne rzeczy, złote monety i rozwiążemy zadania, czasem czytając tekst, który niestety , jest dostępna tylko w języku angielskim.

Gra miała też inne braki, których gatunek cierpiał jako całość, regularnie i często. Na przykład istnieją wskazówki, ale każdy z nich nie daje wskazówek do rozwiązania, ale sugeruje przejrzenie chwili na Youtube, co oczywiście nie jest tak interesujące. Istnieją problemy z długim oczekiwaniem między działaniami, istnieje problem z faktem, że wiele osób uznało grę za "za łatwe", problem z tym, że jest dość krótki (15 poziomów w ogóle), a tylko pierwsze 9 były wolne, ale pomysł i projektowanie tutaj wysokość!


Cechy:

  • Doskonały projekt i ciekawy pomysł
  • Miejsca pracy
  • Są wskazówki

Wady gry:

  • Wolne w grze były tylko pierwsze 9 poziomów
  • Wszystkie teksty tylko w języku angielskim
  • Gra jest raczej krótka, a trudność jest niska
  • Wskazówki natychmiast wysyłane do serwisu YouTube
  • Długie czekanie na jakąkolwiek akcję
  • Jest reklama, ale jej całkiem sporo

Wynik: z grą Dreamcage Escape wygląda całkiem nieźle, zwłaszcza biorąc pod uwagę listę niedociągnięć, która jest znacznie dłuższa od zalet, nie wyklucza to jednak możliwości bezpłatnego pobierania gry, ale nagle tak jest?


Reklama

Pobierz Ucieczka z Dreamcage 1.25 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Added Google Play Games
Added Achievements
Small fixes
informacje ogólne
wersja 1.25 (1025000)
Data umieszczenia 2018-10-31 22:19
rozmiar 80.07 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Snapbreak na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/07 08:57
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |