Mini Car Club
4.9 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Game Mini Car Club to obręcz androida, która dla animacji, grafiki i ogólnego stylu mocno przypomina projekty, takie jak Subway Surfers i tym podobne, tylko teraz nie możemy po prostu biegać, ale jeździć na różnych pojazdach!

Przygotowaliśmy grę w studio Apollo Games, na której jest sporo ciekawych projektów, ale wygląda to najbardziej obiecująco!


Tutaj rozgrywki są niezwykle typowe dla pistoletów - wjeżdżasz do miasta, w którym droga składa się z trzech zespołów, sam w sobie, z których wiele jest blokowanych przez coś. Gdzieś będą pudła, niektóre bariery, gdzie inni uczestnicy ruchu mogą zostać złapani, i tak dalej, tworząc niezbędne przeszkody, aby życie nie wydawało się Ci cukru.

Jeśli chodzi o to, co się dzieje, ten jeździec nie zaskoczy nikogo, tak, istnieją oryginalne przeszkody, z których niektóre nawet pozwalają myśleć, że jesteśmy na boisku dla dzieci, ale ogólnie wszystko jest typowe, ale możliwość zbierania całej kolekcji pojazdów, w tym samochodów, rakiet i wielu innych druga to zupełnie inna rozmowa! Przy okazji, jest to gra bardzo podobna do kolekcji małych dzieci, które były sprzedawane w pudełkach, a czasami nawet z całymi garażami! W ten czy inny sposób nostalgia jest tutaj, dla kogoś na zabawkach, dla kogoś na klasycznych szynach;)


Cechy:

  • Wiele przeszkód i zmieniających się krajobrazów
  • Ponad 50 pojazdów
  • Wszystkie te ruchy mogą być pompowane, aby stały się szybsze
  • Prosta obsługa i przyjemna grafikę
  • Niekończąca się rozgrywka!

Wady gry:

  • Jest reklama i mały donator

Rezultat: jasny, ładny i całkiem pozytywny Mini Car Club z pewnością spodoba się wszystkim fanom gatunku lub zabawek dla dzieci, które w każdym razie nie było tak trudne, jak w tej grze;


Reklama

Pobierz Mini Car Club 1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Global Release
informacje ogólne
wersja 1.0 (19)
Data umieszczenia 2017-09-10 08:20
rozmiar 50.78 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.85★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/09 08:54
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |