Box Cat Bash
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Box Cat Bash to pasja do androida, w którym znajdziesz wiele hardcore'ów i pikseli, ponieważ mamy pełne retro, bez pobłażania, bez opcji, bez przywilejów ... Nie wszystkie studia mogą prowadzić takie projekty, ale dziś jest to Noodlecake Studios Inc, którego publiczność ma więcej niż wystarczająco, więc chodź na wszystkie pieniądze!


Jeśli trochę się zrozumiesz, wygląd tej gry nie wydaje się być bezużyteczny i dziwny, zwłaszcza dla tych, którzy (wiele lat temu) zdołali się zająć projektem o prawie podobnej nazwie Box Cat, który przy okazji można teraz kupić za jeden dolar , oczywiście programiści nie zmienili się. Licznik ponownego wjazdu jest taki, że gra jest wolna i bardziej dynamiczna, co z pewnością zasługuje na zasługę.

Trudno opisać historię, bo to jest fajne nawet w formacie indyjskiego kina, w taki czy inny sposób, mamy niekończący się most, nad którym biegnie kot, a według programistów to nie tylko kot, to "pudełko", które powinno uderzać samochody , które padają gdzieś z góry, a jeśli zostaną cię pokonane, to wszystko jest w porządku, więc powinno być, a jeśli co najmniej jeden samochód opadnie na most, wybuchnie, most upadnie, stracisz.

Z tym wszystkim prędkość tego, co się dzieje i brak co najmniej niektórych opcji do oszukiwania jest po prostu niesamowity, prawdziwy hardcore!


Cechy:

  • Wysoka złożoność, dżuma dynamika
  • Wiele interesujących postaci
  • Szybkość tego, co się dzieje, stale rośnie
  • Dekoracje w stylu "retro"

Wady gry:

  • Reklama i dwa dolary, które musisz dać, aby go wyłączyć

Konkluzja: Box Cat Bash to najczystsza forma, więc sprawdź, jak bardzo potrzebna Ci gra i jaka jest przyjemność z niej, ponieważ temat jest bardzo specyficzny.


Reklama

Pobierz Box Cat Bash 1.1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Added a short tutorial and fixed some minor bugs! Keep bashing!
informacje ogólne
wersja 1.1.0 (11)
Data umieszczenia 2017-10-12 07:36
rozmiar 30.06 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/10 07:57
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |