Amigo Pancho 2: Podróż Puzzle
4.3 (4)

Amigo Pancho 2: Podróż Puzzle

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Amigo Pancho 2: Puzzle Journey to gra logiczna, która mówi nam o kontynuacji przygód "latającego" przedstawiciela meksykańskich ludzi, którzy ubierali się na wakacje, ale przylgnięcie do kilku balonów poszło w podróż, która doprowadziła go do ekranów naszych smartfonów!

Przygotowaliśmy drugą część w tym samym studio o nazwie Qaibo Games, które w dalszym ciągu "zgiąć" swoją linię przeciwko Meksykanom i balonom, przy okazji, pierwsza część nie sprzedała się najgorszej serii prawie 5 milionów pobrań!


Niemniej jednak, kontynuujemy, odnosząc się do rozgrywki, która nie zmieniła się znacznie od ostatniej części, ale wciąż oferuje nam wiele nowych zadań, do których i jest zepsuta w formacie poziomów.

Jak przechodzisz przez złożoność poziomów będzie stopniowo wzrastać, ale zasada co się dzieje nie zmieni się w szczególności, Twoim zadaniem jest lecieć w górę, które będzie utrudnione przez różne przeszkody, które można usunąć z praw fizyki i przy użyciu elementów, które pojawiają się po prawej stronie ekranu. Na przykład umieszczenie kamienia na krawędzi kawałka drewna, który uniemożliwia latanie, spadnie i droga będzie wolna. Wtedy pojawią się dodatkowe elementy, za pomocą których będziesz musiał przygotować bardziej skomplikowane systemy przekazywania, ale w ten czy inny sposób, zadania są odpowiednie, chociaż za każdym razem stają się one trochę bardziej skomplikowane. Na przykład już na piątym poziomie pojawiają się elementy, które wymagają bezpośredniego udziału, w szczególności - turbin, które będą podmuchać twoją postać w jednym lub innym kierunku, będą ciernie, które mogą pęknąć jedną lub obydwie kulki, a jeśli jest tylko jedna lewica, to nadal możesz przejść poziom, ale dostajesz mniej punktów, ale jeśli obaj rozbić - niestety, muszą zaczynać się na nowo.


Cechy:

  • Ładna grafika i dobra animacja
  • Każdy poziom wygląda na coś nowego
  • Złożoność stopniowo wzrasta
  • Poziomy można pominąć i istnieje wiele poziomów

Wady gry:

  • Reklama i mała donacja

Wynik: w rzeczywistości gra Amigo Pancho 2: Puzzle Journey, chociaż wygląda to prosto, ale jest to świetna opcja w jego gatunku, więc radzę ci zwrócić uwagę na to, najprawdopodobniej będzie to trochę bardziej popularne niż jego poprzednik.


Reklama

Pobierz Amigo Pancho 2: Podróż Puzzle 1.22.1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Meet with our NEW game "Rush Hit"!
"Hit it! Smash it! Rush through it!"

Also bug fixes and stability improvements.
informacje ogólne
wersja 1.22.1 (40)
Data umieszczenia 2020-12-01 08:58
rozmiar 68.28 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Qaibo Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.3★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/12 08:18
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |