TENS!
4.4 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra TENS! Jest to zagadka dla android, w którym będziemy operować z kostkami, umieszczając je na boisku, co może przypomnieć trochę innych gier z kości lub wielobarwnych bloków, ale zasada tutaj jest zupełnie inna, a to nie będzie łatwe do opanowania.

Przygotował grę w studio Kwalee Ltd, z czego tylko dwa projekty, drugi to zapomniany forma "quizu", zamiast tego się pojawiła, otwierając nowe granice dla fanów, aby złamały mózgi!


Twoim zadaniem będzie układanie kości w taki sposób, aby w poziomie lub w pionie suma punktów okazała się równa 10, tylko wtedy, gdy wiersz jest wyczyszczony, a używane płytki są spalane. Trudność polega na tym, że są trzy kawałki płytek i dopóki nie wybiorą się na nowe, nie pojawi się oczywiście, jeśli zbierasz 10 punktów, nie wypuszczasz istniejących płytek, musisz je umieścić w nadziei, że następny zestaw zrobi więcej. W każdym razie stracisz dokładnie, gdy nie będziesz w stanie umieścić niczego na polu, ale to się zdarzy, w zależności od tego, jak planujesz umieszczenie płytek i jak będziesz miał szczęście, jeśli straci następną partię.

Czasami kafelki spotykają się z pustymi, trudnymi do wyrzucenia, ale w rzeczywistości są to pewne komplikacje, a otrzymasz dodatkowe punkty, jeśli możesz zniszczyć dwie linie jednocześnie - poziomo i pionowo.


Cechy:

  • Wiele trybów gry
  • Wiele poziomów
  • Przyjemna grafika
  • Wyczyść gameplay i podstawowe kontrolki
  • Istnieje kilka skórek do zmiany wyglądu

Wady gry:

  • Reklama i trochę darowizny

Wynik: gra TENS! Jest to typowa, ale jednocześnie kompetentna i fascynująca gra logiczna, która z pewnością przyda się smartfonie, odwołuje się do wszystkich fanów tego gatunku i tych, którzy lubią spędzać wolny czas z korzyścią dla mózgu.


Reklama

Pobierz TENS! 1.9.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
+ Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.9.5 (5008)
Data umieszczenia 2021-10-08 07:42
rozmiar 57.35 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Kwalee Ltd na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.35★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/13 08:51
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |