Jutsu
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Jutsu jest platformą dla android, która znowu była pikselem, która w ogóle dawno stała się normą, ponieważ piękne platformy są dla nikogo mało zainteresowane, a nie klasyczne, które są tak znudzone, ale jednocześnie jego liczba czasami, a nawet porządek większy niż liczba gier, które zostały wypuszczone wcześniej ... Ale w ten czy inny sposób uzyskać piksele, dzielnego ninja i wiele trudności w drodze do celu.

Przygotowaliśmy grę w nieznanym nam studio Pixel Stomper Inc., dla którego był to pierwszy projekt, dzięki czemu niektóre funkcje nie mogą zamknąć oczu, a niektóre wciąż muszą dyskutować.


Z opisu twórców, że potrafili umieścić w 8 słowach i 2 pretekstach, wiemy tylko, że gra o ninja i piksel, co jest tak oczywiste, ale także, że jest coś z humorem ... ale gdzie? Na początku nie ma tła i natychmiast rzucamy na pierwszy poziom, dobrze, będzie to dość łatwe do zrozumienia, ponieważ kontrola jest realizowana za pomocą czterech przycisków na ekranie, dwa są odpowiedzialne za ruch swojego bohatera w lewo i na prawo, jeden na użycie broni pozostawionej do skoku, tutaj, w rzeczywistości, cała nauka.

Poziomy stają się trudniejsze, jest to fakt, że w drugim lub trzecim zaczniecie doświadczać trudności związanych z jego przejściem, większość z nich nie jest spowodowana przez potworne przeszkody, ale dziwną animacją, która nie jest lepsza, a nawet lepsza i gorsze niż prawdziwe klasyki!

Niemniej jednak, jeśli takie trudności nie przestraszyć, to czeka na wiele poziomów, wysoką złożoność, bossów, przeciwników i innych żetonów, bez których takie gry nie mogą.


Cechy:

  • Dekoracje w stylu retro
  • Wysoka złożoność, która stale rośnie
  • Skurcze z niebezpiecznymi bossami
  • Wiele poziomów
  • Nie oddawaj

Wady gry:

  • Jest reklama, wersja bez reklamy kosztuje 2 dolary
  • Zablokowana animacja, która jeszcze bardziej zwiększa złożoność

Dolna linia: gra Jutsu jest trudna do zadzwonienia, niestety wiele parametrów nie wystarczy, więc lepiej szukać czegoś bardziej zaawansowanego, ale także z pikselami, a może coś w tym stylu i szukając?


Reklama

Pobierz Jutsu 1.1 dla LG L Fino

informacje ogólne
wersja 1.1 (4)
Data umieszczenia 2017-09-18 21:22
rozmiar 50.97 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/17 07:39
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |