Gorączka cukru Shrek
0 (0)

Gorączka cukru Shrek

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Shrek Sugar Fever to zagadka dla androidów, stworzona w popularnym formacie "trzy na szeregu", jednak jak zauważyliśmy przez długi czas, ten format został po prostu porzucony przez długi czas, starając się w jakikolwiek sposób przynieść różnorodność i wymyślić coraz to nowe szaleństwo idee, które czasem nawet działają.

Co dziwne, przygotowaliśmy grę w studio Genera Games, która w jakiś sposób uzyskała zgodę na Disney, a może nawet o tym nie wiedzą ... ale mimo to jest to coś niezwykłego. Nawiasem mówiąc, to studio ma wiele innych, popularnych projektów, które można zwrócić uwagę, a niektóre z nich były koniecznie w naszej witrynie.


Gra zaczyna się od prostej historii, zgodnie z którą wszystkie ulubione bagno, w którym Shrek żyje, przekształciło się w ogromny magazyn słodyczy, do którego zaatakowali wszyscy jego przyjaciele i znajomi, pochłaniając ich w strasznych ilościach. Nie trzeba dodawać, że musimy coś z tym zrobić i uratować ludzi przed takimi zależnościami, więc oferujemy zestaw poziomów, sortowanie słodyczy i kryształów na każdym z nich, zbierając ciasteczka i wykonując zadania, będziemy dążyć do celu - wyzwolenie z jarzma słodyczy !!

Projekt gry otrzymał odpowiednie, jak i cokolwiek inne, związane z bajkami i motywami dla dzieci, bo to dla dzieci, że ta gra została zaprojektowana z uwagi na niską złożoność i inne, przyciągające wzrok elementy. To tylko obecność godnej darowizny może zepsuć wrażenie, jednak twórcy kompensowali to przez całkowity brak reklamy, kiedy nie musimy wybierać spośród dwóch zła, ale tylko jednej walki.


Cechy:

  • Siedem dużych kart i 140 poziomów, pełne słodyczy
  • Zapisz przyjaciół Shrek i wielu innych bohaterów ze słynnej kreskówki
  • Istnieje integracja z Facebookem
  • Wiele premii i innych ulepszeń
  • Walka z złoczyńcami i innymi negatywnymi postaciami
  • Brak reklam!
  • Jasna i pozytywna grafika dla dzieci

Wady gry:

  • Żadna darowizna nie została zrobiona, będzie musiała znosić

Konkluzja: grę Sugar Fever Shrek to dobra opcja dla dzieci, które nie będą się kręcić z Donat i pokochają "soczyste" puzzle, z których jeden może zostać bezpiecznie umieszczony.


Reklama

Pobierz Gorączka cukru Shrek 1.17 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
· Bug fixes and performance optimizations.
informacje ogólne
wersja 1.17 (174)
Data umieszczenia 2018-12-11 13:44
rozmiar 87.37 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/17 09:42
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |