Axiom przewodników
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Przewodnik Axiom to zagadka dla android, w którym zostanie poproszony o zostanie geniuszem komputerowym, który postanowił zastosować swoje umiejętności i stać się hakiem, burzą całej sieci i tych, którzy nie dbają o ochronę swoich danych.

Gra została przygotowana przez niezależnego dewelopera o nazwisku Kevin Bradford, który specjalizuje się głównie w opracowywaniu gier dla dzieci, ale ma też poważniejsze serie trzech aplikacji, których tytuł brzmi "Przewodniki", a ta gra jest trzecią z serii , podczas gdy oprócz tego była też pierwsza gra i książka stworzona specjalnie na pierwszą grę, to tylko książka i pierwsza część zostały wypłacone, więc nie znaleźli wiele popularności, chociaż pomysł jest doskonały, zwłaszcza gdy uważasz, że książka dała nie tylko nastrój, ale Odpowiedzi na niektóre pytania o grze. Nowa część jest rozpowszechniana bezpłatnie, a książka nie została jeszcze przejęta, ale można ją bez niej zrobić.


Pomimo niektórych "komputerowych" tematów tej gry, zaoferuje nam ogromną liczbę szyfrów, zagadek, kodów i innych odmian zagadek, które są dla wielu osób często spotykane, a więc trzeba się zastanawiać, nie odrywając się na chwilę.

W każdym razie, jeśli gra dotyczy hakera, jego głównym zadaniem będzie złamanie jakiegokolwiek przedmiotu, który jest bardzo ochłodzony przez kilka warstw puzzli, które rozwiążemy, zbliżając się do finału, ale tylko za każdym razem, gdy staną się one trudniejsze i trudniejsze ... w ten czy inny sposób, uważność i cierpliwość pomogą Ci zrozumieć, znajomość języka angielskiego, ponieważ jest to jedyna w tej grze, z lokalizacją, podczas gdy problem nie będzie ingerować.


Cechy:

  • Ciekawy projekt
  • Świetna ścieżka dźwiękowa
  • Duża liczba poziomów
  • Są wskazówki

Wady gry:

  • Reklama i darowizny, których nie musisz rozwiązać, ale musisz się odwrócić

Najważniejsze informacje: jeśli wyrzuci wątpliwości spowodowane dość nietypowym formatem gry, a następnie Axiom przewodnikiem jest arcydzieło lokalne, które należy zwrócić uwagę, zwłaszcza, jeśli obecność tylko języka angielskiego nie przeszkadza.


Reklama

Pobierz Axiom przewodników 4.4 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
This update attempts to fix the issues with Pixel 3. If you have a Pixel 3 and are still seeing issues please email us at help@rosimosi.com.

No new levels or easter eggs in this update, sorry!

Remain persistent and get your completion percentage to 100%.
informacje ogólne
wersja 4.4 (44)
Data umieszczenia 2020-03-27 17:02
rozmiar 48.6 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/18 08:09
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |