Sleepwalker-toyworld
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Sleepwalker-toyworld to gra logiczna dla android, w której będziesz kontrolować śpiąca osoba, która na pewno cierpi z powodu snu i spacerów we śnie. Ta sama dolegliwość narzuca pewne ograniczenia ruchowi, które weźmiemy pod uwagę, przechodząc poziom po poziomie.

Przygotowaliśmy grę w studio JMstudio i wszystko, co można powiedzieć, jest to ich pierwszy projekt, więc zapoznaj się z tym!


Jako taka gra nie ma gry, ale informujemy, że nasz bohater śpi i nie może wydostać się ze snu, mimo że próbuje. To ty powinieneś mu pomóc, decydując gdzie powinien się ruszać. Gra podzielona jest na poziomy, których złożoność stopniowo wzrasta, oferując nowe i nowe trudności, które w ogóle, a więc wystarczy.

Aby przejść poziom, musisz przestrzegać pewnych reguł, na przykład, aby zebrać wszystkie kamienie, które są rozproszone w pomieszczeniu, musisz trzymać się liczby ruchów podanych i wreszcie wejdź do drzwi, które prowadzą do następnego poziomu. Początkowo takie podejście może wydawać się dość proste, ale w rzeczywistości, zwłaszcza na wysokich poziomach, wszystko nie jest tak proste i musimy myśleć poważnie, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę główną właściwość naszego charakteru - porusza się ściśle w danym kierunku i nie zatrzymuje się, dopóki nie napotka przeszkody . Plus będą obiekty, które mogą się poruszać, rozwiązując niektóre problemy, a pokoje staną się większe i bardziej nasycone.


Cechy:

  • Śmieszne karmy i przyjemna rozgrywka
  • Dobra grafika i animacja
  • Wiele poziomów ze zwiększającą się złożonością
  • Brak darowizny!

Wady gry:

  • Istnieje kilka reklam
  • Nie jest to najbardziej wygodne zarządzanie

Wynik: Sleepwalker-toyworld jest dobrą grą dla wszystkich fanów tego gatunku, a tylko tych, którzy są zmęczeni tym działaniem i chcą myśleć ostrożnie i gotowi spędzić dużo czasu na tym.


Reklama

Pobierz Sleepwalker-toyworld 3.5 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Full version
Bug fix.
Improve app stability.
Now you can move by swipe.
informacje ogólne
wersja 3.5 (25)
Data umieszczenia 2017-09-30 06:00
rozmiar 83.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/23 07:52
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |