Dom Da Vinci
4.9 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Dom Da Vinci to dążenie do androida, które po imieniu może już być poważnie zainteresowane wieloma graczami, ponieważ jeśli prowadzisz prosty związek przyczynowo-skutkowy, nie trudno zgadnąć, że Leonardo Da Vinci był słynnym wynalazcą, który od setek lat stworzył niesamowite mechanizmy z powrotem! A teraz, czy uważasz, że jest wiele zagadek, które można znaleźć w jego domu? Jestem pewien, że nie sto!

Przygotowaliśmy grę w studio Blue Brain Games sro, dla której ten projekt w swoim gatunku jest drugi, a pierwszy projekt w jakiś sposób nie poszedł, ocena nie jest bardzo, więc mam nadzieję, że programiści wzięli pod uwagę wszystkie niedociągnięcia i mogą dostać się w nich nową grę, zwłaszcza jeśli uważasz, że gra jest wypłacana i kosztuje trochę więcej niż 5 dolarów!


Rozgrywka, jak już wiesz, związana jest z znajdowaniem elementów i rozwiązywaniem zagadek, ale co z fabułą? W końcu to jest główna część tego, co przyciąga do takich gier, zwłaszcza tych pieniędzy! Ale dzięki temu twórcy również nie zawiedli, ponieważ musimy zagrać dla najlepszego ucznia słynnego mistrza, co oznacza, że ​​będziesz gotowy odkryć wiele tajemnic, które nie są dostępne dla zwykłych ludzi. Ale nasze zadanie jest bardzo ważne - znaleźć nauczyciela, który zniknął w dziwnych okolicznościach.

Zbadaj olbrzymie warsztaty i spróbuj odnaleźć Leonarda Da Vinci, który prawdopodobnie zniknął z jakiegokolwiek powodu, ale zanim to zrobisz, musisz rozwiązać olbrzymią ilość zagadek i zagadek, znajdź wiele przedmiotów i miejsc, z których każda przybliża Cię do ostatecznego celu.


Cechy:

  • Wiele tajemnic i tajemnic, głównie mechanicznych
  • Piękna grafika i wygodny wygląd
  • Zestaw robionych miejsc
  • Ciekawa fabuła
  • Pięknie odrestaurowany okres renesansu
  • Wiele unikalnych możliwości i sytuacji
  • Brak reklam i oddania

Wady gry:

  • Gra jest wypłacana, koszt jest nieco powyżej pięciu dolarów, co jest przyzwoite.

Najważniejsze: Dom Da Vinci, podobnie jak wiele innych wypłaconych projektów, jest godny uwagi na jego przemyślenie i jakość wykonania, więc teoria jest potwierdzona, gdyż za wszystko dobrze trzeba płacić, niestety!


Reklama

Dom Da Vinci dla LG L Fino

Ocena:

(4)
4.85★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/24 08:26
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |