Push & Pop
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Push Pop to zręczność dla androidów, która sprawi, że pot będziecie się spocić, starając się przetrwać na małej platformie, która nieustannie przemieszcza się gdzieś i zmienia się, praktycznie żywy organizm! Ale na tej platformie przeżywa się nasz bohater, do którego musisz aktywnie pomagać, poruszać się i myśleć, niemal bez zatrzymywania się.

Przygotowaliśmy grę w już znanym studiu Rocky Hong, który niedawno zaprezentował grę o podobnym formacie o nazwie Beat Stomper, która dotyczyła muzyki, a tutaj jest to trudna gra logiczna, chyba że jest taka wypowiedź :)


Rozgrywka gry okazała się łagodnie nasycona, ale jednocześnie kompaktowa, która z pewnością może natychmiast zdezorientować, ale nie zgubić się, wiele z tego, co się dzieje, jest robione specjalnie, aby cię rozpraszać.

Nasz bohater kwadratowy będzie na ruchomej platformie, a ten bardzo ruch i nie ma sensu, tylko rozpraszający. Platforma jest kwadratowa, od pięciu do pięciu kwadratów, na której pojawiają się klocki, czasami pojedyncze, czasami więcej. Twoim zadaniem jest przemieszczanie pojedynczych bloków w taki sposób, aby w jednym kierunku uzyskać ciągły rozwój, podobnie jak w Tetrisie, ta linia bloków zniknie. Stracisz, jeśli się tak, że nie masz ruchu, nie ma nic do usunięcia i nic nie może być przeniesiony. Nie zapominaj o twórcach i muzyce, którą kochają i zawsze dodają do swoich gier, w ten czy inny sposób, co pozwala na chwytanie rytmów i grać bardziej aktywnie, a tym bardziej się z niego bawić. Ponadto gra zasługuje na dobrą grafikę i animację, która na pewno nie będzie zbędna.


Cechy:

  • Fajna gra "kompozytowa", którą chcesz
  • Dobra grafika i gładka animacja
  • Łatwa, intuicyjna obsługa
  • Świetna ścieżka dźwiękowa
  • Donut jest nieobecny

Wady gry:

  • Jest reklama, odłączona od $ 2

Wynik: gra Push Pop jest dynamiczną układanką, która jest mała, a zatem z pewnością polecam zwrócić uwagę na to, najprawdopodobniej będzie zadowolony.


Reklama

Pobierz Push & Pop 1 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Optimize performance
informacje ogólne
wersja 1 (25)
Data umieszczenia 2019-06-16 04:10
rozmiar 47.51 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje Rocky Hong na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/25 07:26
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |