Uri: Kiełka Lotus Creek
0 (0)

Uri: Kiełka Lotus Creek

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Uri: Sprout Lotus Creek jest wielopłaszczyznowym projektem, który nie tylko pojawił się i na pewno nie będzie niezauważony. Ogólnie jest to zagadka, która jest realizowana jako kolejna przygoda w innej próbie ocalenia świata przed złem, a wszystko realizowane jest w formacie platformy, ale nawet ta platformówka wydaje się być czymś więcej ...

Przygotowaliśmy grę w niewiele znanym studio CMGE Group Limited, w związku z czym są tylko cztery projekty, a to tylko jedno zostało zapłacone, ale oczywiście zauważyłeś, że pytają, dlaczego pytają o trzy dolary, a tak wiele to gra Uri: The Sprout of Lotus Creek na androidie.


Jeśli chodzi o rozgrywkę, w której jest skomplikowana przemyślana historia, to wszystko znowu wpłynie do świata marzeń, gdzie nie tylko możemy wykonywać nadzwyczajne działania, ale także mieć pewność, że uda się uratować świat! Co jest śmieszne, jak pokazuje praktyka, większość gier o snach okazuje się ciekawa, ponieważ możesz zgłosić niemal dowolne zdarzenia i wymyślić prawie każdą zmianę, nie uszkadzając fabuły, więc twórcy naprawdę lubią ten trick.

Poza interesującą historią mamy wspaniałą ścieżkę dźwiękową, doskonały poziom projektowania, doskonałą animację i przemyślane lokalizacje, które są generalnie dość typowe dla płatnych projektów, ponieważ w przeciwnym razie będzie zbyt wiele pytań, zwłaszcza rodzaju "za co?". Ale tu nie powstają, wszystko widać jasno i praktycznie od pierwszej minuty ...


Cechy:

  • Styl i styl, bardziej jak sztuka
  • Wspaniała Animacja
  • Ciekawa fabuła
  • Uważaj na zagadki, zagadki i zagadki
  • Egzotyczna architektura
  • Zawsze istnieje kilka rozwiązań problemu

Wady gry:

  • Nie ma wersji próbnej, gra jest wypłacana.

Wynik: gra Uri: Sprout Lotus Creek jest warta swojej ceny i jest to jedyna rzecz, o której musisz wiedzieć, wszystko inne jest jasne, zobacz, czy podoba Ci się ten format, gatunek i realizacja - nie przegap, gra jest przyzwoita.


Reklama

Uri: Kiełka Lotus Creek dla LG L Fino

Ocena:

(3)
2★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/29 07:08
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |