Shootout na Cash Island
4.8 (4)

Shootout na Cash Island

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Shootout na Cash Island to klasyczna platformówka, która z jego wyglądem, a nawet co się zdarza, bardzo przypomina świetną grę "Mario", ale nowoczesny styl tworzył pewne udoskonalenia i wprowadził niuanse, które nieco zmieniły grę, teraz stało się bardziej wybuchowe ... lub jakoś tak.

Przygotował grę w studio Quantized Bit, dla której ten projekt nie jest pierwszym, a nie ostatnim, i mieści się w zwykłym formacie dla studia, co oznacza, że ​​nie zbiera słabszej publiczności niż jest teraz i jest zaangażowana.


Nieuprzejmi gracze mogą powtarzać, że gra powtarza nie tylko styl wizualny i indywidualne zdarzenia w grze "Mario", ale także mechanikę starej platformy i to będzie błąd, ponieważ mechanicy są tutaj zupełnie inni, a jeszcze więcej możliwości i możliwości rozwoju wydarzeń.

Tak, poziomy to płaskie przestrzenie, w których w powietrzu są rurki, pudła i kawałki ścian, które mogą zostać złamane, ale to nie wszystko. Na przykład, oprócz hełmu, noszącego hełm, który nasz bohater dostaje możliwość złamania cegieł, można użyć hełmu, biegać żółwie zastąpione przez osoby noszące pudełka, a następnie można podbić bazookę i strzelać do wszystkiego, co Cię otacza, ale nawet z nim jest mała cecha - jest ciężka , a zatem nie można skakać wysoko, ale można to wyrzucać przez przeszkody, poruszając się w ten czy inny sposób w odpowiednie miejsce. Podobnie jak ciekawostki, ale są bardzo dużo w grze, więc z należytą uwagą postrzegana jest ona zupełnie inaczej i warto jej uwierzyć!


Cechy:

  • Klasyczna gra "Mario", która została przekształcona w film akcji ...
  • Humor i sztuczki
  • Mechanika oryginału
  • Grafika w stylu "retro"
  • Prosta obsługa
  • Brak darowizny!

Wady gry:

  • W grze jest reklama, ale nie można nawet o tym myśleć.

Konkluzja: Shootout na Cash Island to doskonała opcja dla tych, którzy szukają fajnej gry retro, która z jednej strony przypomina nieśmiertelną klasykę, az drugiej strony jest w stanie wykazać się chłodnymi, nowoczesnymi rozwiązaniami.


Reklama

Pobierz Shootout na Cash Island 0.1.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Checkpoints added for the first 3 levels
- New music track
- Minor fixes
informacje ogólne
wersja 0.1.2 (3)
Data umieszczenia 2017-09-28 20:40
rozmiar 35.95 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/29 08:38
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |