SplashUp!
4.7 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra SplashUp! Jest to arkada dla android, która ma dość oryginalne rozwiązanie dla rozgrywki, które - czytaj dalej, myślę, że Ci się spodoba! Przy okazji przygotowaliśmy grę w nieznanym wcześniej studio o nazwie GameCream, która z pierwszego projektu wykazała, że ​​podejście to będzie nie tylko pisane, ale także oryginalne, co jest bardzo cenione, zwłaszcza dzisiaj, gdy dla każdej gry jest kilka klonów i dziesięć analogów ...


Z menu i podstawowego projektu nikt nie przeszkadza, tak że czekamy na zestaw poziomów, w których można zarządzać świetlistą kulką ... Jednak oto główną ideą gry, która sprowadza się do tego, że jesteśmy ciemno ... bardzo to jest ciemno! Niemniej jednak, nasza piłka ma specyficzną cechę, aby rzucić się wokół siebie na jakąś świetlistą konsystencję, która pozostaje na wszystkim, gdzie to się robi, więc niech nic nie widać, ale spróbuj skoczyć gdzieś, rozbłysnąć świecącą cieczą i zacząć wyłaniać przeszkody , i będziesz mógł poruszać się bardziej pewnie.

Twoim zadaniem jest znalezienie portalu, który wyrzuci piłkę na wyższy poziom, ale gdzie dokładnie ten portal jest nieznany, może to być po prawej lub po lewej, może gdzieś wyżej i tak dalej szkoda, że ​​poziomy nie zmieniają się od czasu do czasu, więc że zawsze można zapamiętać lokalizację portalu. Pamiętaj, przypadkowo, ponieważ jeśli Twoja piłka spadnie z dużej wysokości lub leci na przeszkodzie, poziom musi zaczynać się ponownie, ale dzięki licznym próbom i czasie nie jest w żaden sposób żaden sposób, więc w rzeczywistości jest to dla zabawy.


Cechy:

  • Oryginalny wygląd poziomu, którego jeszcze nie widziałeś
  • Doskonała fizyka i dobra praca
  • Złożoność stopniowo wzrasta, ale gra zasadniczo jest przypadkowa
  • Nie ma darowizny, bo nie ma tu nic do kupienia!

Wady gry:

  • Ale bez reklamy było kilka, ale nie przeszkadza

Konkluzja: jeśli chcesz znaleźć oryginalne arkadę, a następnie SplashUp! to jest dokładnie to, czego szukasz i uwierz mi, przyjemność tutaj jest o wiele więcej niż pliki do pobrania w danej chwili, może nadszedł czas, aby to naprawić?


Reklama

Pobierz SplashUp! 1.6.2 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
Fixed minor bugs
informacje ogólne
wersja 1.6.2 (27)
Data umieszczenia 2018-02-05 20:57
rozmiar 37.97 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje GameCream na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.65★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/09/30 08:07
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |