Steampumpkins
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Steampumpkins to dość niezwykły i choć trochę dziwny projekt, ale temat, który wzbudził, jest dość ciekawy, pomoże spojrzeć inaczej na perspektywę rozwoju technologii wojskowych i zastanowić się nad alternatywną rzeczywistością, która mogłaby być w pewnych okolicznościach.

Przygotowałem grę w studio USM, dla której była to pierwsza darmowa gra, reszta to całkiem dużo, ale płacone, bez wyjątku! Nawiasem mówiąc, kierunki są bardzo różne, więc nie dziw się, że nagle był projekt, w imię którego wyraźnie widać gatunek "steampunk".


W grze mamy do dyspozycji stromą katapultę, która może wyrzucić powłokę w dowolny sposób, na przykład do innego kontynentu. I jako pocisk tutaj używa soczystego dyni, który uciekł z wakacji "Halloween". Jeśli chodzi o odniesienia do "steampunk", to wszystko jest nieco bardziej skomplikowane, ponieważ mechanizmy, a nie para, czy cokolwiek innego, są niczym szczególnym.

Jednak oprócz dyni, istnieją inne warzywa, które można odblokować i wykorzystać w tej walce, co jest oczywiście zabawne.

Gra obejmuje trzy tryby gry - szkolenie, które jest bardzo nudne, ale dość przydatne, tryb, w którym będziesz walczył z graczami losowymi i trybem, w którym możesz walczyć ze swoim przyjacielem, jeśli oboje są upoważnieni przez jedną z sieci społecznościowych.

Oba tryby "walki" nie różnią się co do zasady, tutaj strzelasz sobie nawzajem, a ten, kto spowoduje więcej szkód, wygra, co jest logiczne, ale trzeba to poprawnie określić kierunek i ustawić odległość, która nie jest tak prosta, ale to jest główna cecha gry.

Cechy:
 • Gry z taką skalą porażki, nie widać wyraźnie
 • Dwa tryby gry, nie licząc treningu
 • Zdobądź wszystkie kraje, a następnie dbaj o ich ochronę
 • Wiele ciekawych urządzeń, które pomogą Ci zbudować swoją taktykę
 • Utwórz swój ogród, który rośnie powłoki ...
 • Pompuj swoją katapultę i skorzystaj z najlepszych rankingów
 • e kraju, a następnie dbać o ich ochronę
 • Wiele ciekawych urządzeń, które pomogą Ci zbudować swoją taktykę
 • Utwórz swój ogród, który rośnie powłoki ...
 • Pompuj swoją katapultę i skorzystaj z najlepszych rankingów


Wady gry:

 • Reklama i oddawanie

Wynik: jak już napisałem, gra Steampumpkins jest dziwna, inaczej nie ma nic do powiedzenia, ale w rzeczywistości jest to świetna okazja do walki z innymi graczami w niezwykłym formacie, dlaczego nie?


Reklama

Pobierz Steampumpkins 1.78 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
The Steampumpkins server is being moved! Please download the update and don’t risk to miss any duel.
informacje ogólne
wersja 1.78 (28)
Data umieszczenia 2018-04-08 21:35
rozmiar 53.79 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje USM na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/03 07:13
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |