Powerline - zagadki logiczne
5 (4)

Powerline - zagadki logiczne

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Powerline - zagadki logiczne to zagadka dla android, w którym musimy zrobić bardzo ważną rzecz - aby połączyć się z energią elektryczną w wielu wioskach, w których jest teraz kompletny bałagan, z którymi musimy się zmierzyć.

Przygotowaliśmy grę w studiu Leaflock, co jest czwartym i być może najbardziej "masywnym" projektem, który na pewno stanie się ich flagowym.


Jak już wspomniano, to, co dzieje się bardzo przypomina grę "hydraulik", ale zamiast rur, które prowadzą wodę mamy linie energetyczne, które działają prądowo. W grze jest sześć trybów, z których każda podzielona jest na dość dużą liczbę poziomów, z których każdy reprezentuje pewien obszar, na którym domy są rozrzucone, a elektrownia stoi. Z elektrowni jest główna linia z energią elektryczną, Twoim zadaniem jest obracanie istniejących linii energetycznych tak, aby światło nie paliło się w każdym domu bez wyjątku.

Oczywisty minus gry - na każdym poziomie nie ma absolutnie żadnych zbędnych elementów, w ten czy inny sposób stopniowo się obracając, każdy może zrozumieć dokładnie, jak powinien się znajdować, co znacznie upraszcza rozgrywkę, ale z tego powodu programiści wymyślili sześć trybów gry.

Wszystkie te tryby można warunkowo podzielić na dwie grupy - proste i powikłania, każda grupa jest podzielona na rozmiary, 5 7 i 9 domów w linii, co jest logiczne - tym bardziej, tym trudniej. Przechodzenie przez wszystkie te tryby można zaplanować, odbierając przyjemność i doświadczenie niezbędne do radzenia sobie z zadaniami na następnym poziomie złożoności.


Cechy:

  • Prosta, przejrzysta i kameralna rozgrywka
  • Przyjemna grafika
  • Wiele trybów gry
  • Tabela z ocenami i osiągnięciami
  • Gra nie wymaga dostępu do internetu

Wady gry:

  • Donat i reklamy nie opuszczają nas, kochają też światło!

Konkluzja: Powerline - puzzle logiczne jest doskonałym zamiennikiem "hydraulik", który już wiele przeszkadzał, więc nie wahaj się - pobierz za darmo i cieszyć się, wszystkie te warunki są dostępne.


Reklama

Pobierz Powerline - zagadki logiczne 1.32 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
- Added new package of levels - Transmissive - some houses can transmit electricity
- Fixed some not correct levels
informacje ogólne
wersja 1.32 (92)
Data umieszczenia 2021-08-09 20:52
rozmiar 26.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Leaflock na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/05 08:06
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |