Wikingowie Wikingowie
0 (0)

Wikingowie Wikingowie

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG L Fino

Opis:

Gra Łowców Wikingów jest grą dla android, która mówi nam, jak Wikingowie walczyli z potworami morskimi i masz do tego bardzo szczególną rolę, ponieważ będziesz odpowiedzialny za to, co się dzieje!

Przygotował grę w studio Apollo Games, na której jest już kilka ciekawych projektów, do których te dane łatwo się przyłączą.


Gra jest trudna do zróżnicowania, ponieważ od czasu do czasu ta bitwa z potworem, który może być silniejszy lub słabszy, a także pewne różnice w wyglądzie, to wszystko. Jednakże, aby nazwać język nudny gry nie odwraca się, bo przez całą bitwę będziesz w napięciu, starannie monitorować to, co się dzieje, zwłaszcza jeśli uważasz, że różne potwory mają różne typy ataków, a czasami nawet mogą zaskoczyć, pokazując coś niezwykłego.

Jednak twój zespół również nie zrezygnuje z łatwości, do Państwa dyspozycji będzie wiele broni, które mogą zostać odebrane podczas bitwy lub zakupione z wyprzedzeniem, a także dostępne są trzy rodzaje życia, więc nie zostaną zabite szybko, a gra hardcore nie będzie nazywana albo , mimo wszystkich trudności, które mogą się pojawić.

Oczywiście gra ma pewne cechy, które musisz wziąć pod uwagę, uczyć się i adaptować, ale czego chcesz? Żeglowanie w tych latach nie różniło się prostotą i komfortem ...


Cechy:

  • Ładny design dla słodkich postaci
  • Dużo potężnych potworów do walki
  • Wysokie premie, które pomogą w trudnym momencie
  • Różnorodność broni
  • Wiele opcji sterowania dla Twojej wygody

Wady gry:

  • Reklama i mała donacja

Wynik: arcade jako arcade, w rzeczywistości, w grze Łowcy Wikingów dość od Wikingów i morza pozytywne, to tylko w tym morzu potworów znajdują się ...


Reklama

Pobierz Wikingowie Wikingowie 1.1.0 dla LG L Fino

Nowości w tej wersji
A new adventure is at hand! The Southern Seas are crawling with vicious crab monsters. However, after a recent attack, the village needs to be rebuilt. Gather your crew and take on these brand new challenges!
- New stages featuring new and deadly monsters.
- New weapon upgrades.
- New blessings system.
- Town upgrades.
Join the adventure and become the most epic hunter!
informacje ogólne
wersja 1.1.0 (27)
Data umieszczenia 2018-02-01 01:49
rozmiar 64.73 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/10/07 08:32
Inne gry LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino Wersja: Android 4.4.2 (KitKat)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 480x800
Rozmiary: 127.50 x 67.90 x 11.90 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |